Latvijas hokejista Ronalda Ķēniņa gūtie vārti un rezultatīvā piespēle otrdien neglāba viņa pārstāvēto "Lausanne" komandu no zaudējuma ar rezultātu 2:4 Ženēvas "Servette".

Mača 12. minūtē Ķēniņš izcēlās ar vārtu guvumu, kad "Lausanne" spēlēja mazākumā. Ar savu precīzo metienu viņš panāca neizšķirtu rezultātu 1:1, savukārt 29. minūtē viņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Taileram Mojam gūt vārtus. Tas latvietim bija septītais vārtu guvums un 13. rezultatīvā piespēle šīs sezonas 27 spēlēs.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 20:56 minūtes, kuru laikā septiņas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

"Lausanne" saglabā ceturto vietu Šveices līgas kopvērtējumā, par astoņiem punktiem atpaliekot no līderes "Zug".