Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks pēc vairāk nekā pusotra mēneša pārtraukuma pirmdien izgāja laukumā Čehijas čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētā "Jablonec" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Jablonec" mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās turnīra līderei Prāgas "Slavia" vienībai.

Ikaunieks nāca uz maiņu spēles 75. minūtē, kad rezultāta tablo jau vēstīja par 2:0 pretinieku labā. Latviešu uzbrucējs viņam atvēlētajā laikā nespēja saasināt mājinieku uzbrukumus.

Ikauniekam šī bija pirmā Čehijas čempionāta spēle kopš 28. oktobra, šajā laikā viņš izlaida piecas meistarsacīkšu spēles, taču tika laukumā vienā Čehijas kausa spēlē un divos UEFA Nāciju līgas mačos.

Čehijas čempionātā tagad būs pārtraukums, "Jablonec" komandai nākamo spēli aizvadot 8. janvārī.

Latvijas futbolists šosezon vēl nav kļuvis par regulāru "Jablonec" laukuma spēlētāju, mačos iesaistoties galvenokārt no rezervistu soliņa.

Ar 33 punktiem 19 spēlēs "Jablonec" komanda Čehijas čempionāta kopvērtējumā atrodas ceturtajā vietā, kamēr līderei Prāgas "Slavia" ir 49 punkti.

Latvietis vasarā ar "Jablonec" komandu noslēdza trīs sezonu līgumu.