Latvijas U-16 hokeja izlase noslēdzošajā Četru nāciju turnīra mačā ar rezultātu 5:1 (1:1, 1:1, 3:0) pieveica Francijas vienaudžus, sacensības noslēdzot otrajā vietā, informēja Latvijas Hokeja federācija.

Ērika Miļuna vadītajā izlasē ar precīziem metieniem mačā pret mājiniekiem francūžiem izcēlās Artūrs Karaša, Klāvs Veinbergs, Roberts Siliņš, Anrī Ravinskis un Dāniels Gontars.

Latvijas komanda turnīrā izcīnīja septiņus punktus un kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā.

Pirmā ar astoņiem punktiem bija Norvēģija, trešie ar trīs punktiem palika Francija, bet Dānija netika pie punktiem un palika ceturtajā vietā.

Vēstīts, ka turnīra pirmajā mačā Latvija ar 8:2 uzveica dāņus, bet otrajā cīņā ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekapās norvēģiem.

Augusta beigās Latvijas U-16 izlase startēja "Zell am See" turnīrā Austrijā. Arī tur Miļuna vadītā komanda izcīnīja otro vietu četru izlašu konkurencē. Savukārt novembrī U-16 izlase aizvadīja trīs izbraukuma spēles ar Norvēģijas komandu, piedzīvojot trīs neveiksmes.