Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Austrijā, Hohfilcenē, Pasaules kausa otrajā posmā ieņēma 51. vietu 7,5 kilometru sprintā, kvalificējoties iedzīšanas sacensībām.

Par sacensību uzvarētāju spraigā cīņā kļuva itāliete Dorotija Vīrere, kura pēdējos metros spēja nosargāt pārsvaru. Vēl pēc otrās šaušanas viņas pārsvars pār titulēto Kaisu Makarainenu bija 11,4 sekundes, bet finišā itāliete bija ātrāka par 0,6 sekundēm. Abas posma ātrākās sportistes šaušanā pieļāva pa vienai kļūdai, turklāt abas kļūmi pieļāva otrajā šaušanā.

Trešo vietu posmā ieguva precīzi šāvusī krieviete Jekaterina Jurlova-Perhta. Viņa uzvarētājai zaudēja 24,4 sekundes.

Tikmēr Bendika pirmajā šaušanā guļus pieļāva divas kļūdas, praktiski atvadoties no cerībām pacīnīties par augstu pozīciju. Šaušanā stāvus viņai vēl viena kļūda, bet finišā Latvijas biatloniste no Vīreres atpalika par 2:01,7 minūtēm.

Ceturtdien pēcpusdienā Hohfilcenē Pasaules kausa otrajā posmā biatlonā notiks vīru sacensības 10 kilometru sprintā, sestdien paredzētas iedzīšanas sacensības vīriešiem un sievietēm, bet svētdien risināsies vīru un dāmu stafetes.