Sestdien, 8. decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:3 zaudēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis un Gatis Gricinskis.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās spēles 9. minūtē, kad Renāru Kazanovu pārspēja Raivis Kurņigins. Pirmās trešdaļas izskaņā Elviss Želubovskis iemeta ripu arī Reiņa Petkus sargātajos jelgavnieku vārtos, panākot neizšķirtu 1:1.

Otrā perioda sākumā Juliāns Misjus un Artūrs Homjakovs četru minūšu laikā divreiz realizēja skaitlisko vairākumu, un Kazanova vietu Mogo vārtos ieņēma Henrijs Ančs.

Trešdaļas atlikušajās minūtēs katra komanda nopelnīja vēl pa diviem noraidījumiem, tomēr rezultāts nemainījās. Toties trešajā periodā, kad par pretinieka turēšanu uz sodīto soliņa sēdēja Mogo aizsargs Bruno Bakanovs, Gatim Gricinskim, arī spēlējot mazākumā, izdevās samazināt rezultāta starpību.

Spēles pēdējā minūtē Anča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, tomēr panākt neizšķirtu viesiem neizdevās, un Zemgale/LLU svinēja uzvaru ar 3:2.

Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts uzbrucējs Artjoms Pankevičs, savukārt mājniekiem vārtsargs Reinis Petkus.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 12.decembrī 19:00, izbraukumā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.