Latvijas florbola izlase piektdien, 7. decembrī, Čehijas galvaspilsētā Prāgā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā nespēja izrādīt pretestību spēcīgajai Zviedrijas valstsvienībai, kapitulējot ar 1:14.

Tagad Latvijas flrobolisti turpinās cīņu par piekto vietu, "mazajā" pusfinālā cīnoties ar Norvēģiju. Šī spēle notiks sestdien, 8. decembrī, jau pulksten 12:00 pēc Latvijas laika.

Zviedrijas florbolisti pašā spēles sākumā apslāpēja Latvijas cerības izrādīt kaut cik cienījamu pretestību, pirmos vārus gūstot 23. sekundē, bet līdz 1. perioda vidum panākot 4:0. Spēles turpinājumā zviedri izteikti dominēja visu laiku, svinot pārliecinošu uzvaru ar 14:1.

Zviedriem pa trim vārtiem guva Aleksandrs Galante Karlstrēms un Rasmuss Enstrēms, bet Latvijas izlasei vienīgos vārtus guva Rolands Kovaļevskis, kuru atzina arī par labako spēlētāju.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi.