Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien izcīnīja augsto piekto vietu šīs sezonas Pasaules kausa pirmajās individuālajās sacensībās 15 km distancē, kas ir atkārtots viņas karjeras rekords un labākais rezultāts šajā disciplīnā.

Bendika precīzi sašāva visus 20 mērķus un finišu sasniedza pēc 42 minūtēm un 54,7 sekundēm. Sacensību uzvarētājai, ukrainietei Jūlijai Džimai Latvijas sportiste zaudēja 20,6 sekundes, bet ceturtās vietas īpašniece Paulīna Fialkova, kurai divi nesašauti mērķi, bija tikai par 1,4 sekundēm ātrāka.

Otro vietu 15 km distancē Pokļukā ieguva poliete Monika Hojniša.

Ilgāku laiku sacensību kopvērtējumā Bendika atradās trešajā vietā, bet uz piekto viņu nobīdīja Džima, kura trasē devās viena no pēdējām, un čehiete Marketa Davidova, kurai bija 72. starta numurs. Bendika startēja 37.

Līdzšinējā karjerā piekto vietu Pasaules kausa posmā Baiba Bendika izcīnīja 2016. gadā Kanādā, sprinta distancē.