Sacensībās piedalījās kopumā 24 ekipāžas, un no Latvijas sportistiem labāku rezultātu uzrādīja Babris/Nemme, kuri ierindojās 16. vietā (+3,16 sek.). Brāļiem Kaufmaņiem 17. rezultāts (+3,41 sek.). Junioru vērtējumā Latvijas pāriem attiecīgi 10. un 11. vieta.

Posmā uzvarēja francūži Romēns Einrihs/Dorians Otervils (1:50,75), bet otrajā vietā ierindojās pieredzējusī Vācijas ekipāža Johannes Lohners/Kristians Rasps. Viņi uzvarēja otrajā braucienā, taču divu braucienu summā piekāpās Einriham 0,25 sekundes (1:51,00).

Trešajā vietā vēl viena Vācijas ekipāža Jonass Jannušs/Kristians Jagušs (+0,36 sek.).

Arī Latvijas skeletonisti ceturtdien nespēja iekļūt pirmajā desmitniekā Vācijas trasē Kēnigszē notikušajās Eiropas kausa sacensībās.

Vislabāk klājās dāmām. Daiļā dzimumam sieviešu sacensībās uzvarēja vāciete Hanna Neise, kamēr labākā no Latvijas bija Endija Tērauda, kura bija 14.vietā un no uzvarētājas divu braucienu summā atpalika par 2,54 sekundēm.

Savukārt divas pozīcijas zemāk bija Dārta Zunte, bet kopumā sacensībās piedalījās 32 skeletonistes.

Tikmēr vīriešu konkurencē arī uzvara tika Vācijas pārstāvim Fabianam Kīhleram, kamēr Elvis Veinbergs bija dalītā 15.pozīcijā, atpalikdams 2,66 sekundes. Savukārt pagājušās sezonas Eiropas kausa ieguvējs Krists Netlaus bija vien 29.vietā, pie otrā brauciena netiekot.

Pēc četrām Eiropas kausa sacensībām kopvērtējuma pirmajā desmitniekā atrodas tikai Tērauda, kura ir devītajā vietā.

Piektdien Kēnigszē trasē notiks vēl vienas Eiropas kausa sacensības.

Savukārt jaunā Pasaules kausa sezona sāksies jau šajā nedēļas nogalē Siguldā. Eiropas kauss ir pēc spēka trešā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.