Latvijas jaunie kamaniņu sportisti ar teicamiem panākumiem Ziemeļamerikā iesākuši junioru Pasaules kausa (PK) sezonu — Gints Bērziņš ceturtdien pirmajā PK posmā Pārksitijas trasē izcīnīja otro vietu "A" konkurencē jauniešu ieskaitē.

Abos braucienos Gints Bērziņš uzrādīja otro labāko rezultātu aiz slovāka Mariana Skupeka, kuram summā piekāpās 0,217 sekundes. Trešajā vietā ierindojās mājinieks, amerikānis Īens Smits, kurā uzvarētājam zaudēja 0,689 sekundes.

No "A" konkurencē startējušajiem 22 dalībniekiem finišu abos braucienos sasniedza 18 sportisti, trīs piedzīvoja izstāšanos,bet viens neizgāja uz starta jau pirmajā braucienā.

Junioriem divniekos konkurence bija ievērojami mazāka, tikai astoņas ekipāžas, un Latvijas sportisti Mārtiņš Bots/Roberts Plūme pēc neveiksmīga otrā brauciena palika pēdējā, astotajā vietā. Pirmajā braucienā mūsu puišiem sestais rezultāts, bet otrajā tika pieļauta kļūda un uzvarētājiem, vāciešiem Hannem Orlamunderam/Paulam Konstantam Gubicam, Bots/Plūme zaudēja gandrīz sešas sekundes.

Pārksitijas trasē šajā nedēļas nogalē tiks aizvadīti divi junioru Pasaules kausa posmi.