Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionātā spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Toronto "Maple Leafs".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 13:27 minūtes, no kurām 1:24 minūtes nospēlēja mazākumā. Viņš pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pēc nerezultatīva pirmā perioda otrajā trešdaļā Ostons Metjūzs un Sems Reinhards apmainījās ar vārtu guvumiem, spēles 35. minūtē rezultātam kļūstot 1:1. Tad Džeiks Gardiners izvirzīja vadībā Toronto komandu, tomēr trešajā periodā desmit minūšu laikā Džeks Eikels guva divus vārtus un panāca rezultātu 3:2 "Sabres" labā. Tomēr piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Patriks Marlo panāca izlīdzinājumu, savukārt trīs sekundes pirms pagarinājuma beigām Metjūzs izrāva uzvaru "Maple Leafs".

Šis "Sabres" hokejistiem bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Bufalo komanda ar 38 punktiem 29 spēlēs ieņem trešo vietu NHL Austrumu konferences kopvērtējumā.