"Optibet" Hokeja līgas (OHL) kopvērtējuma līdere "Prizma" trešdien izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

Rīgas komanda viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) pārspēja "Zemgale"/LLU vienību, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas.

Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja "Prizmas" uzbrucējs Sergejs Pečura, bet otrā perioda desmitajā minūtē Armands Bērziņš dubultoja viesu pārsvaru. Tiesa, trešdaļas turpinājumā Ričards Bernhards un Rustams Begovs 46 sekundēs izlīdzināja rezultātu.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Artjoms Ogorodņikovs pirmo reizi mačā izvirzīja vadībā mājiniekus, taču divarpus minūtes vēlāk Kristaps Riekstiņš panāca izlīdzinājumu. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā septiņas minūtes, Juris Bērziņš panāca 4:3 viesu labā, "Prizmas" hokejistiem nosargājot vadību un svinot uzvaru.

OHL kopvērtējuma līderpozīcijā ar 36 punktiem 16 mačos ir "Prizma", kam ar 32 punktiem 13 mačos seko "Mogo". Aiz abām vadošajām komandām ar 24 punktiem ir "Kurbads" un "Zemgale"/LLU komandas, kas aizvadījušas attiecīgi 14 un 15 dueļus, kamēr pirmo piecinieku ar 21 punktu noslēdz Hokeja skola "Rīga". Sestā ar desmit punktiem 15 cīņās ir "Liepāja", kamēr trīs punkti 13 spēlēs ir "Lido" vienībai.