UEFA Čempionu līgas grupu turnīra ceturtajā kārtā "AS Roma" izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas G grupā, graujošu uzvaru F grupas spēlē guva "Manchester City", kas pretinieku vārtos 'sabēra' sešas bumbas, savējos nosargājot neskartus, bet Krištianu Ronaldu guva vienīgos vārtus "Juventus" zaudējumā "Manchester United" H grupas spēlē.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīra ceturtajā kārtā "AS Roma" izbraukumā Maskavā ar 2:1 (1:0) pārspēja vietējo CSKA komandu un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas G grupā.

Spēlējot slavenajā "Lužņiku" stadionā, viesi izvirzījās vadībā jau mača 4. minūtē ar precīzu aizsarga Kostas Manola sitienu. Islandiešu pussargs Arnors Sigurdsons 50. minūtē par prieku CSKA faniem rezultātu izlīdzināja, taču pēc deviņām minūtēm Lorenco Pellegrīni atjaunoja pārsvaru romiešu labā, un ar šādu rezultātu – 2:1 – spēle noslēdzās.

Jāpiebilst, ka Maskavas CSKA no 56. minūtes spēlēja mazākumā, jo par divām dzeltenajām kartītēm laukumu bija spiests atstāt aizsargs Hēdurs Magnusons.

H grupas spēlē Valensijā vietējā 'Valencia' komanda ar 3:1 (2:1) pieveica Šveices "Young Boys", izcīnot pirmo uzvaru grupu turnīrā.

Ar diviem gūtiem vārtiem šai spēlē izcēlās 21 gadu vecais "Valencia" uzbrucējs Santi Mina, kurš līdz tam pretinieku vārtsargus mājas spēlēs nebija pārspējis 265 dienas. Vienīgos vārtus Šveices kluba labā guva Rožers Assale. Arī "Young Boys" spēli pabeidza mazākumā, kad 77. minūtē sarkano kartīti nopelnīja pussargs Seku Sanogo.

Šajā vakarā tika izcīnītas divas graujošas uzvaras: vienā Anglijas premjerlīgas klubs "Manchester City" savā laukumā ar 6:0 (1:0) pārspēja Doņeckas "Šahtar", Gabrielam Žesusam noformējot "hat trick", bet Madrides "Real" izbraukumā ar 5:0 uzvarēja Plzeņas "FK Viktoria", divus vārtus gūstot Karimam Benzemā, pa vieniem Kazemiru, Garetam Beilam un Tonijam Krosam.

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu H grupas mačā Turīnā neglāba "Juventus" no zaudējuma "Manchester United". Ronaldu izvirzīja savu komandu vadībā spēles 65. minūtē, 86. minūtē Huans Mata rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus "United" labā guva Leonardo Bonuči, neveiksmīgi raidot bumbu savos vārtos.

Vēl E grupas spēlē Minhenes "Bayern" ar 2:0 (1:0) uzvarēja AEK komandu; abus vārtus minheniešiem guva Roberts Levandovskis, turklāt pirmos – ar 11 metru soda sitienu.

Pārējās divas trešdienas spēles noslēdzās neizšķirti: E grupā "Benfica" un Amsterdamas "Ajax" guva pa vieniem vārtiem – 1:1 (1:0), bet F grupā Lionas "Olympique" un "Hoffenheim" spēlē tika gūti četri vārti – 2:2 (2:0).