Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Zviedrijas augstākās līgas (SHL) mačā, kaldinādams "Orebro" komandas uzvaru pār Jenšēpingas "HV-71".

"Orebro" Jenšēpingas komandu savā laukumā sagāva ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:1, 1:0), izcīnot trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs.

Latviešu uzbrucējs vārtus guva otrā perioda devītajā minūtē, kad panāca 3:0 "Orebro" labā. Sākotnēji ripa iestrēga starp pretinieku vārtsarga kājsargiem, taču viņam virsū uztriecās komandas biedrs un ar visu ripu ievirzīja vārtos.

Ābols šajā cīņā nospēlēja 13 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 38,89% iemetienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latvijas hokejists šosezon septiņos mačos guvis piecus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Ar 14 spēlēs izcīnītiem 18 punktiem "Orebro" vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem devīto vietu starp 14 komandām, bet turnīra tabulas augšgalā ar 28 punktiem ir četras vienības.