Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ceturtdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ar 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) pārspēja Monreālas "Canadiens" vienību un guva trešo uzvaru pēc kārtas.

Girgensonam šai mačā trešais ilgākais laiks starp "Sabres" uzbrucējiem — 16:37. Šajā laikā hokejists izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 1:0 viesu labā; jau otrajā minūtē Kārteru Hatonu pārspēja Makss Domi, taču otrā perioda vidū "Sabres" divreiz izlīdzināja rezultātu — vispirms Džeisons Pomnivils panāca 1:1, tad Džoels Armija vēlreiz izvirzīja vadībā viesus, bet divarpus minūtes pirms trešdaļas beigām Pominvils vēlreiz izlīdzināja rezultātu — 2:2.

Trešā perioda sakumā arī Makss Domi guva savus otros vārtus šai spēlē, un vēlreiz "Sabres" izdevās panākt viesus ar Sema Reinharta gūtajiem trešajiem vārtiem — 3:3. Mača galotnē "Canadiens" nopelnīja noraidījumu un "Sabres" izdevās realizēt skaitlisko vairākumu. Uzvaras vārtus minūti un vienu sekundi pirms pamatlaika beigām guva Kails Okposo.

Austrum konferences kopvērtējumā Bufalo "Sabres" komanda jau pacēlusies uz sesto vietu.