Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Bāzeles 500 punktu ATP sērijas turnīra otrajā kārtā sīvā cīņā ar rezultātu 6-7 (4:7), 6-7 (0:6) piekāpās Francijas sportistam Žilam Simonam.

Divu stundu un 15 minūšu ilgā spēlē ranga 104. vietā esošais Gulbis abu setu galotnēs piekāpās savam pretiniekam, kurš atrodams ranga 32. vietā. Pirmajā setā neviens no tenisistiem neuzvarēja pretinieka serves geimu, bet otrajā setā abi divi apmainījās ar breikiem. Abos setos Simons taibreikos nospēlēja precīzāk.

Šī abiem tenisistiem bija ceturtā savstarpējā spēle, un Simons izcīnīja trešo uzvaru.

Gulbis par Bāzeles turnīra otrās kārtas sasniegšanu nopelnīja 45 ATP ranga punktus, kas viņam ļaus atgriezties pasaules ranga TOP 100.

Savukārt Simona nākamais pretinieks Bāzeles turnīra ceturtdaļfinālā būs turnīra mājinieks un favorīts Rodžers Federers.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.