Latvijas hokeja aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas "Kuņluņ Red Star" trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izcīnīja "sauso" uzvaru pār Gagarina kausa īpašniekiem Kazaņas "Ak Bars", bet Ufas "Salavat Julajev" pēdējā minūtē izrāva uzvaru pār spēcīgo Sanktpēterburgas SKA.

"Kuņluņ Red Star" spēlē Šanhajā Kazaņas "Ak Bars" uzvarēja ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0); vārtus guva Džo Breidens, Tomāšs Mertls un Maikls Lata, bet Aleksandrs Lazušins atvairīja visus 29 pretinieku metienus.

Krišjānis Rēdlihs šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes jeb 24 maiņas. Viņa kontā viens bloķēts metiens un divi spēka paņēmieni.

Dramatiski noslēdzās spēle Ufā, kurā mājinieki ar somu leģionāra Tēmu Hartikainena palīdzību tikai 19 sekundes pirms pamatlaika beigām guva uzvaras vārtus mačā pret spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību. SKA šis bija tikai trešais zaudējums pamatlaikā šosezon un sestais zaudējums kopumā 20 spēlēs.

Vēl trešdien Vladivostokas "Admiral" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, ar 3:2 (0:0, 3:0, 2:0) pārspējot Ņižņijnovgorodas "Torpedo", Habarovskas "Amur" ar 5:3 (1:1, 0:1, 4:1) pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik", bet KHL Austrumu konferences pastarīte Novosibirskas "Sibirj" ar 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) uzvarēja Podoļskas "Vitjazj".