Par 27 gadus vecā Azāra pārcelšanos uz Madrides "Real" klubu tika runāts jau visu iepriekšējo vasaru, taču pāreja tā arī netika īstenota. Beļģijas futbolists ir teicami iesācis jauno sezonu, jo ar septiņiem vārtiem viņš ir Anglijas premjerlīgas rezultatīvākais futbolists, turklāt viņš ir viens no pretendentiem prestižajai "Ballon d'Or" jeb "Zelta bumbas" balvai, ko pasniedz izdevums "France Football".

"Es nevēlos par savu nākotni runāt katru dienu. Janvāra transfēra logā es "Chelsea" nepametīšu," teica Azārs, kurš gan pēc svētdienas uzvaras pret "Southampton" sacīja, ka "Real" ir labākais klubs pasaulē un pievienošanās tam ir futbolista sapnis.

Azārs šomēnes bija izteicies, ka neatstās "Chelsea", ja klubs par viņu maz ko iegūs, kā tas, piemēram, bija vārtsarga Tibo Kurtuā gadījumā, kurš arī tagad ir Madrides "Real" futbolists. Vārtsargs, lai veicinātu pārcelšanos uz karalisko klubu, neapmeklēja "Chelsea" treniņus un beigās tika pārdots par 35 miljoniem eiro.

Tieši lielā mērā pateicoties Azāram, "Chelsea" šosezon premjerlīgā vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu - astoņās spēlēs sešas uzvaras un divi neizšķirti, kas tai ļauj atrasties kopvērtējuma vadībā kopā ar "Liverpool" un Mančestras "City".

Azārs "Chelsea" sastāvā ir jau kopš 2012.gada, bet pašreizējais viņa līgums noslēgsies 2020.gada vasarā.