Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Bufalo "Sabres", ko pārstāv latvietis Zemgus Girgensons, savā laukumā ar rezultātu 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) piekāpās Kolorado "Avalanche".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 13:02 minūtes, no kurām 4:30 minūtes viņš nospēlēja mazākumā. Šajā laikā viņš vienreiz meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu -2.

"Sabres" labā vienīgos vārtus šajā mačā guva Neitens Beljū, kurš otrajā periodā panāca rezultātu 1:3. Uzvarētāju komandas sastāvā divreiz precīzs bija Neitens Makkinons, bet pa vieniem vārtiem guva Taisons Džosts, Kolins Vilsons, Karls Soderbergs un Aleksandrs Ferfūts.

Bufalo komandai šajā mačā bija iespējas gūt vēl vairāk vārtu, tomēr komandu pievīla skaitliskā vairākuma realizācija. Septiņos vairākumos ripu pretinieku vārtos tā arī neizdevās iemest. "Sabres" izdarīja 31 metienu pa vārtiem, bet "Avalanche" meta par vienu reizi mazāk.

"Sabres" ar četriem punktiem četrās spēlēs NHL Austrumu konferencē ieņem 10. vietu.