Klubs ziņo, ka pārbaudes laika ilgums būs viens mēnesis.

Pašlaik 22 gadus vecais Žvīgurs aizvadītajā "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonā "Jūrmalas" komandas sastāvā 32 spēlēs vidēji guva 8,8 astoņus punktus un izcīnīja 3,0 atlēkušās bumbas. Savukārt Baltijas Basketbola līgā (BBL) viņam 16 spēlēs vidēji 9,6 punkti un 3,9 bumbas zem groziem.

Žvīgurs aizvadītajā sezonā palīdzēja "Jūrmalai" izcīnīt LBL bronzas medaļas un iegūt BBL sudrabu. Baltijas līgas finālā jūrmalnieki atzina tieši "Pieno žvaigždes" pārākumu.

"Esmu jau bijis LBL čempions "VEF Rīga" sastāvā, bet to īsti nevar saukt par medaļu, jo tajā komandā man nebija nekāda loma. Turpretī "Jūrmalā" biju nozīmīgs spēlētājs komandas rotācijā, tāpēc šo medaļu noteikti atcerēšos. Sudrabs Baltijas līgā bija tikpat nozīmīgs, cik LBL bronza. Neviens sezonas sākumā negaidīja, ka mēs izcīnīsim medaļas," pēc LBL bronzas izcīnīšanas sarunā ar aģentūru LETA stāstīja Žvīgurs.

No 2011. līdz 2013.gadam Žvīgurs LBL uzspēlēja "VEF Rīga" un Latvijas U-18 izlases sastāvā, bet 2013./2014.gada sezonā spēlēja "Valmierā". Turpinājumā viņš vienu gadu pavadīja Francijā Šalonas pie Sonas "Elan" sistēmā, bet pēc tam atgriezās Latvijā, 2015./2016.gada sezonā pārstāvot "Jūrmala"/"Fēnikss" vienību, bet nākamajā - "Valka"/"Valga" komandu.

Žvīgurs pārstāvējis arī dažāda vecuma Latvijas jaunatnes izlases.

"Pieno žvaigždes" aizvadītajā sezonā LKL regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, bet izslēgšanas turnīrā apstājās ceturtdaļfinālā. Pasvāles vienības rindās spēlēja arī aizsargs Artūrs Ausējs, kurš karjeru turpinās "VEF Rīga" komandā.