Rīgas "Dinamo" komanda ceturtdien, 1. martā, ar uzvaru pār Helsinku "Jokerit" noslēdza 2017./2018. gada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu, kurā palika pārliecinoši pēdējā vietā Rietumu konferencē un Gagarina kausa izcīņai nekvalificējās arī šosezon.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 1:0 "Jokerit" labā, taču vairāk šīs spēles gaitā viesi vadībā arī nebija.

Rezultātu rīdzinieki izlīdzināja jau otrās trešdaļas piektajā minūtē, kad Lauris Dārziņš ar izcili skaistu vārtu guvumu pārspēja "Jokerit" vārtsargu Kari Ramo.
$duelID=887;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Neizšķirtais rezultāts noturējās līdz trešā perioda sākumam, kad Ramo pārspēja "Dinamo" jaunais uzbrucējs Daniels Bērziņš, kurš uz mājām varēja nest ripu, ar kuru guvis savus pirmos vārtus KHL.

Punktu šim mačam un visai sezonai pielika Brendons Makmilans, kurš divas sekundes pirms pamatlaika beigām raidīja ripu tukšajos "Jokerit" vārtus — mazākumā esošie viesi bija nomainījuši Ramo pret laukuma spēlētāju.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!