Latvijas sportistēm trešajā un ceturtajā braucienā neizdevās atkārtot savus labākos rezultātus: tā Ulla Zirne no kopvērtējuma astotās vietas, ko viņa ieņēma pēc diviem braucieniem, noslīdēja uz 12. vietu, bet pieredzējusī Elīza Cauce pēc ļoti neveiksmīgā pirmā brauciena netika augstāk par kopvērtējuma 16. pozīciju.

Dubultuzvaru šajās sacensībās svinēja Vācija, zelta medaļu iegūstot Natālijai Gaizenbergerei, bet sudrabs pēc uzvaras ceturtajā braucienā tika viņas tautietei Dajanai Eitbergerei.

Vācija būtu varējusi savākt visas trīs medaļas, taču pieredzējusī Tatjana Hifnere aizvadīja neveiksmīgu pēdējo braucienu, ļaujot kopvērtējuma trešajā vietā atgriezties kanādietei Aleksai Gohai.

Plašāku 3. un 4. brauciena aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

Phjončhanas olimpisko spēļu sacensības kamaniņu sportā sievietēm. 3. un 4. brauciens
2018. gada Phjončhanas spēļu TOP20 (trešā Latvijas sportiste Kendija Aparjode ierindojās 22. vietā)
Natālija Gaizenbergere neatkārto sava tautieša Fēliksa Loha kļūdu un aizvada vēl vienu izcilu braucienu, tajā gan piekāpjoties Dajanai Eitenbergerei, bet ar kopvērtējumā iekrāto pārsvaru viņai pilnīgi pietika uzvarai un zelta medaļai!
Neiztur nervi pieredzējušajai Tatjanai Hifnerei, un viņa zaudē gan Eitbergerei, gan Gohai un pat Makrejai, atgriežot Aleksu Gohu bronzas medaļas pozīcijā!
Uzbrukumu medaļām Dajana Eitbergere sāk ar labāko rezultātu braucienā - 46,448 sekundes, ko kanādiete Aleksa Goha nespēj pārspēt, un izskatās, ka Vācijai būs visas trīs medaļas!
Un nu sākas cīņa par sudraba medaļām - Gaizenbergere tomēr ir pārāk tālu kopvērtējumā...
Kanādiete Kimberlija Makreja uzrāda ātrāko rezultātu, un pēc amerikānietes Erinas Hemlinas finiša paceļas vēl vienu pozīciju augstāk — Hemlina pašā finišā izlaiž no rokām līderpozīciju kopvērtējumā. Abas šķir 0,034 sekundes par labu Makrejai.
Vācu korejiete Ailīna Friša braucienā ir tikai piektā un kopvērtējumā palaiž garām rumānieti! 
Katastrofāls brauciens Svīnijas tautietei Samerai Bričerei, iespējams, to iespaidoja komandas biedrenes kritiens, bet viņa finišē pēdējā, 12. vietā, divas sekundes aiz Stramaturaru. Jau startā Bričere ietriecas trases apmalē, netiek galā arī ar devīto virāžu un noslēdz šīs spēles pēdējā 19. vietā.
Ārkārtīgi priecīga finišā ir rumāniete Raluka Stramaruraru, kura vai tik nav sagādājusi Rumānijai labāko olimpisko rezultātu kamaniņu sportā. Viņa pārspēj Egli par 0,015 sekundēm braucienā un saglabā devīto vietu kopvērtējumā.
Madelaine Egle beidzot uzrāda labāko rezultātu braucienā, kas viņai var palīdzēt cīņā par augstāku vietu TOP10.
Andrea Fetere teicami veic trases beigas, līdz tam viņa braucienā zaudēja gan Zirnei, gan Caucei, bet finišā izrauj ceturto rezultātu, kas ļauj viņai saglabāt savu kopvērtējuma vietu.
Ceturtais brauciens Ullai atkal izdodas, dažas nelielas kļūdas, un viņa uzrāda trešo labāko rezultātu aiz Robačeres un Prokas - 46,895 sek. Kopvērtējumā Ullai vismaz 13. vieta.
Ullai Zirnei bija ilgi jāgaida uz savu startu, un beidzot viņa var doties trasē.
https://twitter.com/EdMcGrogan/status/963388093259747328
https://twitter.com/Thesleepingwolf/status/963387434565275649
Padies Dievam, ar Emīliju Svīniju viss ir kārtībā, viņa sūta prom mediķus ar nestuvēm un lēnām pati dodas prom no notikuma vietas. Aplausi un ovācijas sportistei gan no starta tribīnēm, gan finišā un no visām komandām. 
Mediķi ir klāt pie sportistes, kura joprojām guļ trasē, treneru komanda izskatās uztraukti, bet viņa kustas, kas ļauj cerēt, ka nav gūtas smagas traumas. Atkārtojumā redzams, ka Svīnija ar abām kājām perpendikulāri atsitās pret trases augšējo malu. Viņa ir izcelta no trases, sēž uz apmales, tuvāk televīzijas kameras nerāda, un sacensības ir apturētas.Līdz kritienam Emīlija Svīnija brauc labākā rezultāta ietvaros.https://twitter.com/ViestursL/status/963388211610509312
Smags kritiens Emīlijai Svīnijai pēc kļūdas devītajā virāžā!
Arī OAR sportiste Jekaterina Baturina pēdējā braucienā pazaudē laiku un kopvērtējumā palaiž garām gan Apškrūmu, gan Robačeri. 
Elīza Cauce sāk ar labāko startu - 4,370 sekundes, bet arī netiek galā ar devīto virāžu, pazaudē visu iekrāto pārsvaru un atkrīt uz 18. vietu kopvērtējumā. Sacensības, kuras izanalizēt, paņemt pieredzi un aizmirst...
Elīza Cauce sāk ar labāko startu - 4,370 sekundes, bet arī netiek galā ar devīto virāžu, pazaudē visu iekrāto pārsvaru un atkrīt uz 17. vietu kopvērtējumā. Sacensības, kuras izanalizēt, paņemt pieredzi un aizmirst...
18 gadus vecā kanādiete Brūka Apškrūma, kurai ir latviešu saknes, pēdējā braucienā pārspēj tikai korejieti, bet saglabā savu kopvērtējuma pozīciju, šīs spēles noslēdzot 17. vietā.
Itāliete Sandra Robačere tomēr neļauj Prokai pacelties augstāk, arī viņai labs brauciens un ātrākais laiks - 46,746 sekundes.
Hanna Proka izvairās no kļūdām, sacensības noslēdz ar tīru, labu braucienu, pārspējot Sunu gandrīz ar pussekundi. Jādomā, ka 18 gadus vecā austriete kopvērtējumā pakāpsies augstāk par savu 19. vietu.
Korejiete Suna uzrāda, protams, labāko laiku, jo ir pirmā startētāja, finišā priecīga par sacensībām. Viņas rezultāts trešajā braucienā - 47,276 sekundes.
Ceturtajā braucienā sportistes startēs apgrieztā secībā, sacensības iesākot korejietei Junrunai Sunai. Elīza Cauce startēs piektā, Ulla Zirne - astotā.
https://twitter.com/ViestursL/status/963373355339583488
Noslēdzies trešais brauciens, un šīs sportistes cīnīsies par medaļām un pozīcijām ceturtajā braucienā (starts pl. 14 pēc Latvijas laika):
Kendija Aparjode atkal kļūdās devītajā virāžā, kas pārvelk svītru viņas cerībām uzlabot situāciju kopvērtējumā, un ceturto braucienu Kendijai būs jāvēro no malas. Viņa kopvērtējumā ieņem 23. vietu, no 20. vietā esošās korejietes Sunas atpaliekot 1,352 sekundes.Starp citu, trešajā braucienā Kendija par trim sekundes simtdaļām apsteidza Ullu Zirni.
Devītajā virāžā gandrīz kritienu piedzīvo argentīniete Veronika Marija Ravenna, zaudē gandrīz pusotru sekundi līderei un trīs braucienu summā ieņem 23. vietu. Argentīnietei šīs spēles ir beigušās.
Šobrīd 20. vietu, pēdējo, kas iekļūst ceturtajā braucienā, ieņem korejiete Junruna Suna.
Elīzai Caucei astotais labākais starts (4,364 sek.), brauciens ir tīrs, ar sīkām kļūdām un Elīza vēlreiz uzrāda TOP10 rezultātu - 46,624 sekundes. Ceturtajam braucienam Elīza kvalificējas ar uzviju, jo pacēlusies jau uz 16. vietu!
OAR sportiste Jekaterina Baturina aizvada labu trešo braucienu, uzrādot 11. labāko rezultātu, kas ļauj viņa pakāpties par četrām pozīcijām, uz kopvērtējuma 15. vietu.
https://twitter.com/JanisFreimanis2/status/963075090475659264
https://twitter.com/TomassCirulis/status/963366210858573824
https://twitter.com/Brivsolis/status/963363619848294400
Kanādiete Brūka Apškrūma aizvada labu braucienu, taču ātrums nav liels un kovpērtējumā viņa apsteidz tikai Proku.
Viduvējs brauciens sanāk amerikānietei Emīlijai Svīnijai, kura kopvērtējumā apsteidz tikai Proku un līdz ar to dod labu iespēju Elīzai Caucei pakāpties rezultātos.
Šveicietei Martinai Koherei pietiek ar 10. rezultātu braucienā, lai nobīdītu Ullu Zirni uz 13. vietu un pati paceltos uz 12.
Toties austriete Madelaine Egle uzrāda sesto labāko rezultātu un krietni uzlabo savu pozīciju kopvērtējumā, paceļoties no 13. uz 10. vietu.
Jauniņā Hanna Proka ir otra, kas kļūdās devītajā virāžā un braucienā ir vēl lēnāka par Ullu, zaudējot latvietei gandrīz četras sekundes desmitdaļas. Tā viņa var palikt bez ceturtā brauciena...
Tāpat arī itāliete Andrea Fetere apsteidz Zirni, tiek viņai garām kopvērtējumā un noslēdz TOP10.
Rumāniete Raluka Stramataru tikai trīs sekundes tūkstošdaļas zaudē Samerai Bričerei, uzrāda 8. laiku un kopvērtējumā ir garām Ullai, kuru apsteidz par 0,600 sekundēm.
Pašreizējā trases rekorda īpašniece Samera Bričere šoreiz nav ātrākā, pamatīgi piebremzē devītajā virāžā un finišā ir ātrāka tikai par Frišu un Zirni, kura kopvērtējumā jau nobīdīta uz 9. vietu un var krist vēl zemāk.
Ulla Zirne diemžēl ir pirmā, kas saslīd devītajā virāžā, arī 15. virāžā kamanas aiziet šķērsām, un finišā Ulla zaudē Gaizenbergerei vairāk nekā sekundi...
"Mājiniece" Eilīna Friša sāk ar labāko startu - 4,310 sekundes! Zems ātrums trases beigās atmet viņu uz septīto vietu braucienā. redzēsim, vai to spēs izmantot Ulla Zirne, kas startē nākamā. Viņas šķir septiņas sekundes simtdaļas...
Kanādietei Kimberlijai Makrejai izdodas labs brauciens, ceturtais rezultāts, taču pārsvars pār Hemlinu ir pārāk niecīgs, lai kanādiete pakāptos kopvērtējumā.
Amerikāniete Erina Hemlina apsteidz tikai Eitbergeri un ir piektā ātrākā, 0,266 sekundes zaudējot Gaizenbergerei. Kopvērtejumā Hemlina nepacelsies augstāk par savu piekto vietu.
Tatjana Hifnere trases augšdaļā ir ātrāka par Gaizenbergeri, taču finišā ir otrā, piekāpjoties savai tautietei 0,112 sekundes un nobīda Gohu uz trešo vietu! Teicams brauciens pieredzējušajai vācietei!
Kanādiete Aleksa Goha uzrāda otru labāko rezultātu aiz Gaizenbergeres, zaudējot vācietei 0,145 sekundes. Ar šo rezultātu viņai pietika, lai kopvērtējumā tiktu garām Eirbergerei un paceltos uz otro vietu kopvērtējumā.
Otra Vācijas sportiste Dajana Eirbergere no Gaizenbergeres atpaliek 0,120 sekundes, bet trešajā braucienā tam pievieno vēl trīs desmitdaļas, un divu braucienu summā zaudē savai tautietei jau 0,417 sekundes.
Natālijas Gaizenbergeres starts - 4,318 sekundes, agresīvs, tīrs un jaudīgs brauciens, bet trases rekordu viņa nelabo, un trešais brauciens viņai ir lēnākais šajās sacensībās - 46,280 sekundes.
Sacensības sākušās!
Phjončhanas trasē viegli puteņo. Mīnus septiņu grādi ir gaisa temperatūra, mīnus četri - ledus.
Trešajā braucienā sportistes startēs rezultātu secībā, ceturtajam kvalificēsies vairs tikai labākās 20.Kendija Aparjode no 20. pozīcijā esošās krievietes Jekartinas Baturinas atpaliek 1,208 sekundes, 21. vietā esošā Cauce Baturinai zaudē 0,113 sekundes, bet līdz 15. vietā esošajai amerikānietei Emīlijai Svīnijai Elīzai pietrūkst tikai 0,380 sekunžu. Ņemot vērā, ka otrajā braucienā vien Cauce Svīniju apsteidza gandrīz par pussekundi, viss ir iespējams...
Savukārt Ulla Zirne šodien cer uzlabot savu rezultātu:https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/delfi-phjonchana-zirne-otraja-sacensibu-diena-cer-uzlabot-brauksanas-nianses.d?id=49736983
Cauce savu salīdzinoši vājo rezultātu skaidro ar uztraukumu, bet Aparjode nespēja izskaidrot negaidītās kļūdas, kādas treniņos nepieļāva:https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/delfi-phjonchana-aparjode-un-cauce-skaidro-neveiksmes-pirmaja-brauciena.d?id=49737269
Kā ziņojām, no trijām Latvijas pārstāvēm labāko rezultātu pirmajos divos braucienos sasniedza Ulla Zirne, kura ieņem astoto vietu, kamēr pieredzējusī Elīza Cauce un Kendija Aparjode ir trešajā desmitā.https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/ulla-zirne-pec-diviem-braucieniem-ienem-astoto-vietu-cauce-un-aparjode-cinas-par-top20.d?id=49734913
Otrdien, 13. februārī, kamaniņu braucējas noslēgs individuālās olimpiskās sacensības, aizvadot trešo un ceturto braucienu.