Jau ziņots, ka Bertāns sestdien iemeta sešus trīspunktniekus un guva 18 punktus, kamēr "Spurs" savu skatītāju priekšā ar 112:80 (32:16, 24:28, 26:25, 30:11) pārliecinoši pārspēja Denveras "Nuggets".

"Iepriekšējā spēle [pret Losandželosas "Lakers"] mūsu izpildījumā bija diezgan slikta, tomēr mums vajadzēja no tās atgūties. Vairāku spēlētāju atgriešanās sastāvā noteikti ir palīdzējusi. Visi zina sistēmu un sev dotos uzdevumus. Domāju, šodien aizvadījām labu spēli," pēc mača teica Bertāns.

"Cenšos uzlabot savu sniegumu aizsardzībā, spēles gaitā vairāk piedomājot tieši par šo spēles aspektu. Sezonas laikā savu fizisko varējumu diez ko neuzlabosi – vairāk runa ir par kaut kā jauna iemācīšanos, zināt pretinieku vājās un stiprās puses," uzsvēra latvietis.

Pēc mača Bertāns par savu aizsardzību saņēma uzslavas no "Spurs" galvenā trenera Grega Popoviča.

"Man nav vajadzīgs draudzīgs sitiens uz pleca, ja izdaru kaut ko labu. Pievēršu uzmanību trenera teiktajam, nevis vērtēju viņa emocijas. Man jau ar šo Serbijā ir bijusi laba pieredze," atzina Bertāns. "Man nekad nav bijušas problēmas ar pārliecību, tomēr labas spēles to noteikti uzlabo."

Bertāns sestdienas mačā atkārtoja savu realizēto tālmetienu rekordu, jo viņš grozā raidīja sešus trejačus. Šo rekordu viņš uzstādīja pirmdien, kad cīņā pret Sakramento "Kings" pretinieku grozā sameta 28 punktus.

"Spurs" ar 44 spēlēs izcīnītām 29 uzvarām Rietumu konferences kopvērtējumā joprojām ir trešajā pozīcijā, kamēr "Nuggets" ar 22 panākumiem 43 mačos ir septītajā pozīcijā.

Nākamo spēli "Spurs" aizvadīs pirmdien, kad izbraukumā spēkosies ar Atlantas "Hawks".