Pēc pirmā brauciena Oskars Ķibermanis atradās astotajā vietā, bet Melbārdis - 12. Sākotnēji abi atradās par vienu pozīciju zemāk, taču pēc vācieša Niko Valtera diskvalifikācijas par kamanu svara pārkāpumu latvieši un pārējie sacensību dalībnieki pacēlās par vienu vietu augstāk, jo Valters pirmajā braucienā bija uzrādījis trešo rezultātu.

Uzlabojoties trases apstākļiem, otrajā braucienā Ķibermanis uzrādīja trešo labāko laiku un posma kopvērtējumā pakāpās uz piekto vietu.

Arī Oskars Melbārdis aizvadīja teicamu otro braucienu un savu situāciju posma kopvērtējumā uzlaboja par trim pozīcijām, iekļūstot TOP10.

Dubultuzvaru Sanktmoricas trasē svinēja Vācija – pirmais Johanness Lohners, otrais Frančesko Frīdrihs, bet goda pjedestāla trešais pakāpiens tika kanādieša Krisa Springa ekipāžai.

Plašāku sacensību aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

PK posms Sanktmoricā. Bobsleja četrinieku sacensības
Šīs sezonas pēdējais, septītais Pasaules kausa posms jau pēc nedēļas Kēnigszē trasē Vācijā, un tad jau nākamās bobsleja sacensības būs Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.
Patīkami izskatās arī PK kopvērtējums, kurā abas Latvijas ekipāžas ir labāko desmitniekā:
Prūsis sarunā ar LTV7 pēc sacensībām: Nākamajā PK posmā Kēnigszē vēl paeksperimentēsim ar tehniku, veselība jāuzlabo, kur strādāt vēl ir.
Abas Latvijas ekipāžas uzlaboja savu rezultātu, iekļūstot labāko desmitniekā. 
Sanktmoricas posma rezultāti:
Johanness Lohners neatstāj konkurentiem nekādu cerību. Trases un starta rekords gan paliek Frīdriham, bet Lohneram pārliecinoša pirmā vieta šajā posmā.
Frančesko Frīdrihs labo trases rekordu - 4,97 sekundes, finišā jauns trases rekords - 1:04,15 un pārliecinoša pirmā vieta, vismaz pagaidām, kamēr nav finišējis Lohners.
Kanādietis Kriss Springs pēc pirmā brauciena bija iekrājuši pieklājīgu pārsvaru pār Ķibermani. Brauciens kanādietim ir ar kļūdām, taču kamanas slīd labi un vismaz savu trešo vietu Springs saglabā. Maiers divu braucienu summā pārspēts par 0,10 sekundēm, Ķibermanis - par 0,12 sekundēm.
Amerikāņu juniors Kodijs Beskjū atkārto Latvijas juniora Oskara Ķibermaņa startu (5,02 sek.), brauciens gan nav tik labs kā pirmais un Besjkū paliek aiz Ķibermaņa, kurš jau paceļas uz piekto vietu!
Francūzis Loiks Kostergs, kurš arī visus pārsteidza pēc pirmā brauciena, ar 21. numuru uzrādot piekto labāko rezultātu, sāk ar viduvēju startu - 5,11 sekundes, kas gan ir labāks nekā pirmajā. Salasot kļūdas, Kostergs zaudē gan Maieram, gan Ķibermanim un noslīd uz septīto vietu posmā.
Bendžamins Maiers pēc pirmā brauciena Ķibermanim bija priekšā 0,12 sekundes, no kurām daļu pazaudē startā, taču brauciena beigās ir ļoti labs ātrums un finišā viņš ir priekšā Oskaram 0,02 sekundes, saglabājot savu sesto pozīciju.
Pirmā brauciena viens no pārsteigumiem Rūdijs Rinaldi uzlabo savu startu, viņa brauciens gan bez rupjām kļūdām un Rinaldi iespraucas starp Latvijas ekipāžām, piekāpjoties Ķibermanim un par 0,03 sekundēm pārspējot Melbārdi. Teicams rezultāts Monako ekipāžai.
Tagad latviešu cīņa - Melbārdis pret Ķibermani. Starts "mazajam" Oskaram par 0,01 sekundi labāks nekā Melbārdim, sākumā nelielas kļūdas, kas liek piekoriģēt trajektoriju, bet ātrums ir labs un finišā stabili pirmā vieta ar līdz šim labāko rezultātu - 1:04,34 sekundes. Melbārdis divu braucienu summā atpaliek 0,29 sekundes. 
Bredlijs Halls uzrāda otru labāko startu - 5,00 sekundes. Pirmajā braucienā iegūtais 0,10 sekunžu pārsvars sadilst un finišā briti ir 0,02 sekundes aiz Melbārža! Oskars jau devītais. 
Tagad sacensības sāk labāko desmitnieks; pirms tam nedaudz tiek sakopta trase.Aleksandrs Kasjanovs startā ir par 0,04 sekundēm lēnāks par Melbārdi, bet krieviem tik labi neslīd, un arī bez acīmredzamām kļūdām Kasjanovs ir lēnāks ne tikai par Melbārdi un noslīd uz 15. vietu. Tas nozīmē, ka Melbārdis šajā posmā būs vismaz 10. vietā!
Aleksejs Stuļņevs jau trases augšdaļā zaudē pārsvaru, kāds viņam bija pār Melbārdi, arī turpinājumā ir neprecizitātes, un finišā Krievijas ekipāža zaudē ne tikai Melbārdim, bet palaiž garām arī Olsenu.
Oskars Melbārdis sāk ar otru labāko startu - 5,03 sekundes; kamanas pēc pirmās virāžas nedaudz saslīd, ir spēcīgs brauciens, ātrums ir augstāks un Melbārdis beidzot nomaina Olsenu vadībā. Pārsvars divu braucienu summā gan ir tikai 0,03 sekundes.
Šveicietis Riko Peters kļūdās pirmajā virāžā, arī turpinājums nav perfekts un Olsens pakāpjas jau uz 12. vietu! Pēc pirmā brauciena Peters Olsenam bija priekšā 0,07 sekundes, bet pēc otrā tieši tikpat zaudē.
Lamina Dīna ekipāža uzrāda tikai sesto starta rezultātu (5,10 sek.), brauciens neveiksmīgs, ar kļūdām, ātrums zems un priekšpēdējā vieta, aiz viņiem tikai Bertaco. Džastins Olsens jau pakāpies uz 13. vietu.
Pieredzējušais kanādietis Džastins Kripss pēc pirmā brauciena dalīja ar Andrianovu 16. vietu, bet arī viņš ir lēnāks par Olsenu un arī par krievu ekipāžu un zaudē divas pozīcijas.
Maksims Andrianovs pēc pirmā brauciena bija priekšā Olsenam 0,02 sekundes, bet otrajā pazaudē amerikānim diezgan ievērojami un šo posmu pabeigs 17. vietā, kamēr Olsens pēc teicamā brauciena paceļas uz 16.
Amerikānis Džastins Olsens pirmais startā izbrauc no piecām sekundēm un uzrāda jaunu trases rekordu - 4,99 sek. Brauciens ar kļūdām, taču ātrums ir labs un Olsens pat savu rezultātu uzlabo gandrīz par pussekundi! Pēc pirmā brauciens viņš bija 17. vietā, bet var pakāpties augstāk.
Itālis Simone Bertaco ir pirmais, kas neuzlabo savu starta rezultātu otrajā braucienā, arī pats brauciens ir vājš un viņš nokrīt uz pēdējo, 20. pozīciju. Ar šo rezultātu - 1:05,40 - pirmajā itālis nebūtu ticis pie otrā brauciena...
Ivo de Buins ar savām jaunajām "Walner" kamanām braucienā Braheru pārspēj par 0,04 sekundēm, bet divu braucienu summā pārsvaru palielina līdz 0,10 sekundēm.
Otro braucienu iesāk Klemenss Brahers, kurš startēja pirmais arī pirmajā braucienā. Trase ir kļuvusi ātrāka (gaisa temperatūra ir mīnus 3,2 grādi) un Brahers pārspēj pats sevi par 0,33 sekundēm, starts par 0,06 sek. labāks nekā pirmajā braucienā.
Otrajā braucienā startēs šīs 20 ekipāžas:
Pēdējā startējusī ekipāža, Monako pilots Rūdijs Rinaldi atkārto Lohnera ātrumu, un uzrāda septīto rezultātu! Kas par rezultātu Monako ekipāžai!
Niko Valters diskvalificēts!Vācu ekipāža esot pārkāpusi svara ierobežojumus, Niko Valtera kamanas esot izrādījušās par 3 kg vieglākas nekā pieļaujams, vēsta sacensību komentētāji IBSF mājas lapā. Kā ziņojām, Valters tika diskvalificēts arī Altenbergas posmā divnieku sacensībās.https://www.delfi.lv/sports/news/winter_sports/bobsleigh/kibermanismiknis-pec-valtera-diskvalifikacijas-altenbergas-pk-posma-pacelas-uz-treso-vietu.d?id=49617867
Aleksejs Stuļņevs nobīda Melbārdi uz 12. vietu, apsteidzot "lielo" Oskaru par 0,07 sekundēm.
Loiks Kosteržs var pretendēt uz pirmā brauciena pārsteiguma titulu - sestais labākais rezultāts! Finišā francūzis tikai 0,30 sekundes zaudē Lohneram un par 0,17 sekundēm apsteigts Ķibermanis.
Otra Krievijas ekipāža Maksims Andrianovs arī aizvada ne pārāk labu braucienu, bet beigās slīd labāk un uzrādīts dalīts 13. rezultāts ar kanādieti Kripsu.
Šveicietis Riko Peters ar kļūdām pilnu braucienu uzrāda identisku rezultātu ar Melbārdi un dala ar viņu 10. vietu.Nākamais startē kanādietis Niks Polonjato un uzrāda trešo sliktāko rezultātu, apsteidzot tikai poli Lutiju un austrālieti Matu.
Anglis Bredijs Halls zaudē Ķibermanim 0,03 sekundes un ierindojas astotajā vietā; Melbārdis nostumts uz 10. pozīciju.
Arī austrietis Bendžamins Maiers pārspēj mūsējos, uzrādot sesto rezultātu - 1:04,61. Ķibermanim priekšā 0,12 sekundes.
Aleksandrs Kasjanovs iespraucas starp abām Latvijas ekipāžām septītajā vietā, Ķibermanim zaudējot 0,04 sekundes, bet Melbārdis apsteigts par 0,09 sekundēm.
Kanādietis Kriss Springs sāk ar piekto startu (5,10 sek.), bet kāpina ātrumu un finišā par 0,01 sekundi apsteidz Baskjū. Ķibermanis nobīdīts uz sesto vietu.
Amerikānis Kriss Baskjū, kurš vēl ir juniors tāpat kā Ķibermanis, sāk ar trešo labāko startu (5,04 sek.), aizvada ļoti labu braucienu un finišē uzreiz aiz trim vāciešiem, nobīdot Ķibermani uz piekto vietu.
Trešā Vācijas ekipāža, Niko Valters, sāk ar tikai piekto startu - 5,08 sekundes, un sestdienas divnieku sacensību uzvarētājs šodien ir lēnākais no vāciešiem, uzrādot trešo rezultātu - 1:04,46. Ķibermanis Valteram zaudē 0,27 sekundes.
Lielbritānijas četrinieks, ko pilotē Lamins Dīns, uzrāda piekto rezultātu, 0,04 sekundes aiz Melbārža.
Kopvērtējuma līderis Johanness Lohners uzrāda jaunu trases rekordu (5,01 sek.), arī viņa kamanas slīd teicami (ātrums 150,1 km/h) brauciens ir precīzs un Lohners pārņem sacensību vadību. Viņa rezultāts ir, saprotams, arī jaunais trases rekords – 1:04,26.
Frančesko Frīdrihs startā ir 0,01 sekundi lēnāks par Ķibermani, taču ātrums ir ievērojami augstāks, bobs slīd fantastiski un, neskatoties uz sīkām kļūdām, vācieši ir pirmie - 1:04,41. Ķibermanis atpaliek 0,32 sekundes, Melbārdis - 0,45 sek.
Oskars Ķibermanis uzrāda otru labāko startu - 5,05 sekundes, brauciens trases augšdaļā ir labs un stabils, arī turpinājumā Oskars iztiek bez kļūdām un ar jaunu trases rekordu pārņem sacensību vadību - 1:04,73 sekundes. 
Kanādietis Džastins Kripss atkārto Melbārža startu (5,07 sek.), brauciena laikā ir priekšā, taču trases pēdējā daļā pieļauj rupju kļūdu, pamatīga sānslīde ātrākajā trases daļā, un finišā Kripss ir otrais, 0,05 sekundes aiz Melbārža.
Oskara Melbārža ekipāža startē labākajā sastāvā, jo pievienojies arī Arvis Vilkaste. Starts ir otrs labākais (5,07 sek.), jo Melbārdis joprojām nevar veikt pilnvērtīgu ieskrējienu. Trases augšdaļā mūsējie vēl zaudē de Bruinam, ir nelielas kļūdas, tomēr finišā Melbārdim pirmā pozīcija un jauns trases rekords - 1:04,86.
Arī amerikānis Džastins Olsens labo starta rekordu (5,03 sekundes), labi izbrauc pirmo virāžu pēc starta taisnes, kas daudziem sagādā problēmas, turpinājums vairs nav tik precīzs, bet finišā pārsvaru pār de Bruinu amerikāņi saglabā.
Holandietis Ivo de Bruins labi starta rekordu – 5,10 sekundes, brauc ar jaunām "Walner" kamanām, ir nelielas kļūdas, tomēr pirmais laiks, 1:05,07 sekundes, kas gan ir tikai par 0,06 sekundēm labāks nekā Braheram.
Austrālietis Lūkass Mata savā vienīgajā Pasaules kausa posmā pirms olimpiskajām spēlēm četrinieku sacensības sāk ar itin pieklājīgu startu - 5,24 sekundes, braucienā gan redzams pieredzes trūkums, ir sānslīdes, atsitieni un sliktākais rezultāts no trim startējušajiem – 1:06,12. Bet austrālieši ir priecīgi par veiksmīgu finišu.
Polis Mateušs Lutijs startā ir lēnāks, jo stūmēji nedaudz saminstinās, salecot kamanās, līdz ar to svaigais Brahera rekords paliek spēkā. Brauciens bez lielām kļūdām, taču šveicietis savu līderpozīciju un trases rekordu saglabā.
Sacensības atklāj šveicietis Klemenss Brahers, un, protams, starta rekords - 5,15 sekundes, jo katrs sacensību sākums nozīmē jaunu rekordu. Trasi šveicietis veic vienā minūtē un 5,13 sekundēs, kas ir arī jauns trases rekords.
Sanktmoricā ir skaista, saulaina un auksta ziemas diena. Gaisa temperatūra mīnus 8,5 grādi, ledus temperatūra trasē mīnus 10,1 grāds.
https://twitter.com/Bobslejs/status/952479309767290880
Tā pēc sešiem posmiem izskatās Pasaules kausa kopvērtējums četrinieku ekipāžām:
Kā ziņojām, sestdien sacensības aizvadīja divnieki, un atkal labākā no Latvijas ekipāžām bija Oskara Ķibermaņa pilotētā – sestā vieta.https://www.delfi.lv/sports/news/winter_sports/bobsleigh/kibermanismiknis-labakie-no-latviesiem-sanktmoricas-trase.d?id=49638429
Svētdien Pasaules kausa sacensības Sanktmoricā turpina bobsleja četrinieku ekipāžas. Oskaram Melbardim sestais starta numurs, Ķibermanis startēs astotais, Pasaules kausa līderis četriniekos Johanness Lohners - desmitais.