Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Pasaules kausa izcīņas posmā Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja otro vietu, taču šajās sacensībās tika aizvadīts tikai pirmais brauciens, jo laika apstākļu dēļ nācās atcelt otro.

Savukārt Tomasam Dukuram pēc otrā brauciena atcelšanas nācās samierināties ar piekto vietu. Pasaules kausa ietvaros vērā tika ņemts tikai pirmais brauciens.

Pirmajā braucienā Martins Dukurs braucienu veica 56,68 sekundēs, tomēr dienvidkorejietim Sunbinam Junam izdevās ātrāks starts, kas ļāva iegūt pārsvaru trases augšdaļā. Līdz finišam deficīts saruka līdz 0,06 sekundēm, tomēr Dukurs vairs netika pie iespējas pacīnīties par uzvaru, jo laika apstākļi neļāva aizvadīt otro braucienu. Vinterbergā pūta spēcīgs vējš un sniga, tāpēc žūrija pieņēma lēmumu sacensības neturpināt.

Negaidīti trešo ātrāko rezultātu sasniedza Kanādas sportists Deivs Greščižins, kurš Junam zaudēja 0,26 sekundes. No olimpiskajām spēlēm diskvalificētais Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs palika ceturtajā vietā (+0,39), bet Tomass Dukurs ierindojās piektajā vietā, uzvarētājam zaudējot 0,44 sekundes.