Bērziņam šī ir atgriešanās "VEF Rīga" klubā – viņš te nospēlējis trīs sezonas laika posmā no 2010. līdz 2013. gadam, katrā no sezonām palīdzot izcīnīt Latvijas čempiontitulu. Pēdējā sezonā Rīgas klubā viņam vietējā Latvijas čempionātā vidēji spēlē 11,4 punkti un 6,8 atlēkušās bumbas, ULEB Eiropas kausā – 9,7 punkti un 5,8 atlēkušās bumbas, bet VTB Vienotajā līgā – 8,7 punkti un 5,1 atlēkusī bumba.

2013./2014. gada sezonas sākumā nevēlējās karjeru turpināt "VEF Rīga" komandā domstarpību dēļ, tāpēc viņš griezās Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Arbitrāžas tiesā, lai lauztu līgumu ar klubu. FIBA Arbitrāžas tiesā lēma, ka klubam jāsamaksā spēlētāja alga 380 000 eiro apmērā, kā arī jānodrošina viņa pārstāvētās aģentūras atalgojums 44 500 eiro apmērā.

Pēc šī lēmuma "VEF Rīga" vērsās Sporta arbitrāžas tiesā (CAS), pieprasot atcelt FIBA Arbitrāžas tiesas pieņemto lēmumu. Rīgas klubs pieprasīja, lai CAS atzīst Bērziņa un "VEF Rīga" līgumu par spēkā esošu un norīko spēlētāju parakstīt kluba iekšējās kārtības noteikumus, ko viņš pirms tam atteicies darīt.

Ilgu laiku jaunumu šajā lietā nebija, bet 2016. gada rudenī abas puses panāca izlīgumu. Tiesa, toreiz abas puses sīkāk nekomentēja panākto mierizlīgumu, bet tagad basketbolists atgriežas komandā, ar kuru vēl nesen strīdējās.


"Kaspars Bērziņš ir Latvijas basketbolā labi zināms un pieredzes bagāts spēlētājs, kurš var sniegt daudzpusīgu ieguldījumu gan komandas uzbrukumā, gan aizsardzībā, darbojoties laukumā kā ceturtā, tā piektā numura pozīcijās. Cerēsim, ka viņam ar veselību viss būs kārtībā un Kaspars spēs sekmīgi iejusties mūsu komandā, lai palīdzētu sasniegt iecerētos rezultātus," saka "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis.

Basketbolists izplatītajā relīzē izsakās īsi un kodolīgi. "Ir patīkams satraukums, atgriežoties "VEF Rīga" komandā. Gaidu iespēju ātrāk iziet laukumā un palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras."

Pēc strīda ar "VEF Rīga" Bērziņš spēlēja spāņu klubā Kompostelas "Rio Natura Monbus", tad pārcēlās uz Krieviju, kur paspēja pabūt Samāras "Krasnije kriļja", "Ņižņij Novgorod", Sanktpēterburgas "Zeņit" un Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" komandās.