Ulbroka mačā iemeta pirmos četrus vārtus un droši pieveica "Rubeni" ar rezultātu 7:3 (5:1, 1:2, 1:0).

Uzvarētājiem lielisku sniegumu nodemonstrēja Kaspars Šķēls, kurš guva piecus vārtus, bet pa reizei izcēlās Niks Ķuzulis un Kaspars Miķelsons.

Tikmēr Kocēnu komandā divas reizes precīzs bija Matīss Mālnieks, kamēr vienus vārtus iemeta Renārs Jēkabsons.

Savukārt "Lielvārde"/"Fat Pipe" pārspēja Ogres vienību ar 11:6 (4:3, 3:3, 4:0). Šajā mačā vēl 38.minūtē ogrēnieši spēja panākt izlīdzinājumu 6:6, tomēr atlikušajā laikā pretinieki noslieca uzvaras kausus savā labā.

Uzvarētājiem četrus vārtus iemeta Toms Akmeņlauks, divreiz izcēlās Rūdis Žukelis, bet pa reizei precīzi bija Valters Cīrulis, Uldis Dūniņš, Antons Žuks, Niks Blumfelds un Toms Pļevoks.

Tikmēr "Ogres Vilkiem", kas šosezon turnīrā joprojām ir bez punktiem, divus vārtus guva Markuss Januševskis, bet pa vieniem Edgars Birkenfelds, Mārtiņš Ansons, Elvijs Jankovskis un Kārlis Krastiņš.

Vēl vienā duelī Cēsu "Lekrings" ar 8:3 (0:0, 3:0, 5:3) mājās apspēlēja kopvērtējumā augstāk esošo "Valmieru". 42.minūtē "Lekrings" panāca 4:0, turpinājumā novedot dueli līdz uzvarai.

"Lekringam" vārtus guva astoņi dažādi florbolisti, bet rezultatīvākais bija Toms Rīsmanis, kurš pievienoja arī trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr valmieriešiem ar vārtu guvumu un divām piespēlēm izcēlās Ričards Eglītis.

Savukārt Talsu NSS/"Krauzers" komanda sestdien Kocēnos ar 6:5 (2:3, 3:2, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Igaunijas čempioni Tartu EMU.

Uzvaru pagarinājuma pirmajā minūtē talsiniekiem izrāva Armands Budreika, bet divus vārtus mačā guva Artis Raitums.

Virslīgas kopvērtējuma vadībā ar 28 punktiem 11 spēlēs atrodas "Betsafe"/"Ulbroka", kas par punktu apsteidz desmit cīņas aizvadījušo "Lielvārde"/"FatPipe". Tikmēr 20 punktus desmit spēlēs guvusi Kocēnu "Rubene", savukārt "Valmiera" ar 18 punktiem deviņos mačos saglabā ceturto pozīciju.

Tālāk ar 17 punktiem seko "Lekrings", bet pa 12 punktiem ir "Bauskai", EMU un Talsu NSS/"Krauzers".

Aiz pirmā astotnieka ar deviņiem punktiem seko Stalbes "Pārgauja", punkts mazāk ir "Ķekavas" un "Kurši"/"Ekovalis" kontā, bet bez punktiem joprojām ir "Ogres Vilki".

Šajā sezonā "Elvi Florbola līgas" dalībnieku rindas papildinājuši "Ogres Vilki" un Igaunijas čempione Tartu EMU, bet vairs nespēlē galvaspilsētas komandas "Rīga" un "Rockets", tāpēc jau trešo sezonu pēc kārtas turnīrā startē 12 komandas.

Igauņi gan piedalīsies tikai Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā.

Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti "Betsafe"/"Ulbroka" florbolisti, kuri finālmačā "Arēnā Rīga" ar 7:4 pārspēja Lielvārdes komandu, pirmo reizi kluba vēsturē triumfējot Latvijas čempionātā. Savukārt bronzas mačā "Pārgauja" dramatiskā cīņā pagarinājumā ar 7:6 uzvarēja "Valmieru", pirmo reizi tiekot pie Latvijas čempionāta medaļām.