Netlaus pēc pirmā brauciena bija trešais, bet otrajā uzrādīja otro rezultātu un summā par 0,36 sekundēm piekāpās britam Kreigam Tompsonam.

Kopā sacensībās piedalījās 25 sportisti. Eiropas kauss skeletonā ir trešais spēcīgākais līmenis un otrā vieta dod 65 punktus federācijas rangā. Tā, piemēram, Ivo Šteinbergs, sacenšoties otrā līmeņa Starpkontinentālajā kausā, pirmajās divās sacensībās par 21. un 13.vietu kopā tika pie 91 punkta. Šteinbergs par 13.vietu saņēma 60 punktus.

Pirmajās Eiropas kausa sacensībās dāmām sestdien attiecīgi astoto un devīto vietu ieņēma Dārta Zunte un Endija Tērauda. Zunte braucienos bija septītā un desmitā, bet Tērauda uzrādīja devīto un septīto rezultātu. Noslēgumā tautietes šķīra vien 0,02 sekundes, tomēr no uzvaras viņas atpalika par vairāk nekā 2,2 sekundēm. Šeit piedalījās 19 dalībnieces.

Svētdien Lillehammerē risināsies Eiropas kausa pirmā posma otrās sacensības.

Kā ziņots, Pasaules kausa etapos šosezon jau tradicionāli piedalās trīs Latvijas skeletonisti, bet Šteinbergs individuāli sacenšas Starpkontinentālajā kausā, cenšoties iegūt trešo ceļazīmi uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Viņam nākamās divas sacensības būs svētdien un pirmdien Kalgari trasē Kanādā.

Ralfs Bērziņš ar stūmēju Māri Priekuli abos braucienos uzrādīja 15. rezultātus, tādu pat vietu ieņemdama arī divu braucienu summā. Tāds pats rezultāts bija vēl vienam šveicietim Mihaelam Fogtam, līdz ar to Latvijas ekipāža ierindojās dalītā 15. vietā 22 divnieku konkurencē.

Sacensībās uzvarēja šveicieša Klemensa Brahera ekipāža, kurai Bērziņš divu braucienu summā zaudēja 1,76 sekundes.

Svētdien turpat Lillehammerē norisināsies vēl vienas divnieku sacensības.

Bērziņš iepriekš bija kamaniņu braucējs, bet iepriekšējā sezonā uzsāka bobslejista karjeru.

Eiropas kauss bobslejā ir pēc spēka otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa, kur arī sezona iesākās šajā nedēļā, pilotam Oskaram Ķibermanim un stūmējam Matīsam Miknim izcīnot divas astotās vietas divnieku konkurencē.