Lokāli līs stipri, kā arī iespējama krusa. Pūtīs pārsvarā mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 15-16 m/s, bet pērkona negaisa laikā krasas vēja brāzmas iespējamas arī līdz 20 m/s. Diena būs karsta - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +28…+32°.

Galvaspilsētā būs mainīgs mākoņu daudzums un dienas otrajā pusē īslaicīgi uzlīs, ducinās pērkons. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 15 m/s. Dienā termometra stabiņš sasniegs +31…+32° atzīmi.

Brīvdienās laika apstākļus noteiks ciklons, līdz ar to Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss, un karstums atkāpsies. Daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, vietām arī pērkona lietusgāzes – atsevišķos rajonos arī stipras. Pūtīs pārsvarā mērens dienvidrietumu, rietumu vējš.

Svētdien būs vējains laiks – vēja brāzmas daudzviet sasniegs 15-17 m/s. Naktis būs dzestras – gaiss atdzisīs līdz +12…+17 grādiem, tomēr arī dienas būs relatīvi vēsas – sestdien +21…+24 grādi, svētdien vairs tikai +17…+21°.

Nākamās nedēļas sākumā debesis bieži būs mākoņainas, pa laikam līs un atsevišķās dienās iespējami arī pērkona negaisi. Pierims vējš, bet gaiss dienas laikā iesils līdz +19…+24 grādiem.

Nākamās nedēļas vidū pastiprināsies anticiklona ietekme un nokrišņi mitēsies. Pūtīs lēns rietumu puses vējš, un, lai gan naktis būs dzestras, tomēr dienā daudzviet atgriezīsies karstums līdz +27 grādiem.