"Laika tilti" ir stāsts par unikālu parādību pasaules kinovēsturē – Baltijas poētisko dokumentālo kino un dvēseles meklējumiem vēsturē un mākslā, kas Baltijas valstīs aizsākās pagājušā gadsimta 60. gados Hruščeva "atkušņa" iespaidā.

Filmas režisore Kristīne Briede intervijā skaidro, ka "Laika tilti" ir kā sava veida veltījums Baltijas poētiskā dokumentālā kino pasaulei un kinematogrāfistiem. Izmantojot šī žanra metodes un dodoties viņu pēdās, tā laikā vietas un varoņi tiek skatīti šodienas acīm.

Uldis Cekulis, filmas producents cer, ka tā kalpos kā impulss katram atrast savu skatpunktu un pieeju kino veidošanai, vienlaikus arī sniedzot ieskatu izcilos Baltijas poētiskā dokumentālā kino žanra darbos.

"Laika tiltu" skatītājiem būs iespēja iepazīsties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas poētiskā kino celmlaužu – Herca Franka, Ulda Brauna, Henrika Šableviča, Andresa Sēta, Aivara Freimaņa, Ivara Selecka, Robertas Verba un Marka Sosāra – darbiem.

Filma tapusi programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Filmas "Laika tilti" aizkadra video skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē "LMT Straume" un internetā. Skatītāji aicināti iesaistīties "Twitter" diskusijas, lietojot tēmturi #LMTstraume.