Tāpat pazīstamais humorists paudis vēlēšanos – turpināt finansiāli atbalstīt sava tēva vārdā nosaukto bibliotēku Rīgā. Tāpat viņš vēlas, lai viņa ķermenis pēc nāves tiek pārvests tikai ar sauszemes transportu.

Nikolajs Zadornovs Latvijā ieradās 1946. gadā un šeit ir uzrakstījis vairāk nekā desmit romānus, kā arī tulkojis latviešu daiļliteratūru. Jūrmalā 1948. gadā nāca pasaulē viņa un Jeļenas Matusevičas dēls Mihails.

Jau ziņots, ka Mihails Zadornovs devās mūžībā 10. novembrī 69 gadu vecumā.

Mākslinieks cīnījās ar smadzeņu vēzi un bija izgājis ārstēšanās kursu, taču jūnijā no procedūrām izlēmis atteikties, nodēvējot tās par "nogurdinošām un bezjēdzīgām". Tā vietā viņš izlēmis aizvadīt mūža pēdējos brīžus kopā ar tuviniekiem.

2016. gada rudenī Zadornovs ķīmijterapijas dēļ atcēla uzstāšanās. 2016. gada oktobrī radošā vakara laikā uz skatuves viņš piedzīvoja epilepsijas lēkmi, un viņu nogādāja slimnīcā.

Pats Zadornovs savu slimību nekomentēja, apgalvojot, ka nevēlas piesaistīt lieku mediju uzmanību. Neilgi pirms nāves viņš kļuva par pareizticīgo.

Zadornovs karjeru sāka kā aktieris un dramaturgs pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, savukārt astoņdesmito gadu vidū vadīja satīras un humora nodaļu žurnālā "Jaunatne" ("Юность"). Slavu Zadornovs iemantoja, uzstājoties ar humoristiskiem monologiem televīzijā. Piedalījās televīzijas pārraidēs "Anšlāgs" ("Аншлаг") un "Greizais spogulis" ("Кривое зеркало").