Viņš skaidroja, ka pašlaik Nacionālā teātra telpu nomas maksa ir simboliski 14 centi, tāpēc norit sarunas ar Kultūras ministriju (KM) un Finanšu ministriju (FM) par šīs maksas palielināšanu. Līdz ar to, krēslu maiņu varētu segt nomas ienākumi. "Šo summu ar augstāku nomas maksu mēs varam dabūt atpakaļ dažu gadu laikā, tad mēs varam runāt arī par jaunām investīcijām" norādīja Burovs.

Savukārt līdz nākamā gada 4. maijam Nacionālā teātra alejā paredzēts izvietot vides objektu, kura metu konkurss tiks izsludināts tuvākajā laikā. Objekta izveidi un eksponēšanu pilsētvidē finansēs no Rīgas domes Īpašuma komitejas līdzekļiem. Tāpat tuvāko nedēļu laikā šajā pašā alejā plānots izvietot izstādi par Latvijas karogu, tāpat kā tas darīts pie AB dambja monumentālā karoga.

Par konkursu ir atbildīga komisija, kurā darbojas Burovs, Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas priekšnieks Juris Dambis, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, Kultūras ministrijas eksperts Jānis Dripe, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aleksejs Naumovs, Būvniecības pārvaldes priekšnieks Rihards Rusins un Arhitektu nodaļas vadītāja Arta Goldberga. Komisijas darbā kā eksperte piesaistīta arī mākslas zinātniece Helēna Demakova.

Kā ziņots, 19. oktobrī notika Nacionālā teātra ēkas jaunās piebūves atklāšana.

Par godu valsts simtgadei tika atjaunota Latvijas Nacionālā teātra ēkas vēsturiskā fasāde un uz tās tika uzstādīja dekoratīvais apgaismojums. Lai nodrošinātu teātra vēsturiskajai ēkai arī vides pieejamību, izbūvēja jaunu trīs stāvu piebūvi ar skatu uz kanālu un liftu, kas dos iespēju "LMT Jaunās zāles" izrādes apmeklēt arī tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības pa kāpnēm uzkāpt uz trešo stāvu.