Ceturtdienas epizodē emocijas sita augstu vilni. Bērni, kuri kādu laiku viesojas pie mammām "Ērkšķu" mājā, kļūst par meiteņu strīdu iemeslu – Alīna pārmet Anetei nepareizu atvašu audzināšanu un Anete atzīstas, ka viņai no Alīnas bail. Norūpējusies par mājā valdošo nekārtību, Alīna sasauc sapulci, kurā mudina dāmas ievērot tīrību un savākt ne tikai aiz sevis, bet arī saviem bērniem, tomēr acīmredzama rezultāta šai sanāksmei nav.

Apgriezienus uzņem arī Lienes un Ineses konflikts – lai pierādītu, ka Inese tikai izliekas akla, meitene viņai aizsien acis. Šāda rīcība sadusmo Alīnu, kura pārmet Lienei absolūtu ētikas trūkumu, un arī Inese neslēpj – viņa jutusies pazemota.

Dāmas dodas Rīgas ielās, lai mācītos sadarboties kā komanda, bet pārbaudījums beidzas ar kārtējo kašķi. Meitenēm arī tiek dots uzdevums sarīkot vecpuišu ballītes izklaides, un arī te viedokļi atšķiras – Lolita ierosina pārģērbties par čigānieti, lai zīlējot noteiktu kungu likteņus, bet Alīna zina teikt, ka "večiem vajadzīgs striptīzs!", un beigu beigās meitenes liek lietā pēdējo variantu.

Paralēli kaislībām šova dalībnieču mājvietā un ikdienas gaitām, skatītājiem arī bija iespēja tuvāk iepazīties ar divām no šova varonēm – Alīnu un Initu.

Avots: DELFI Izklaide