Paziņojumā biržai "Nasdaq Riga" uzņēmums informē, ka 2000. gadā Hmeļņickis sāka savas darba gaitas "Grindeks" kā ķīmijas tehniķis analītiķis un, pateicoties savai profesionalitātei un mērķtiecībai, strauji attīstīja karjeru, ieņemot vairākus vadošus amatus

Kopš 2010. gada Hmeļņickis ir "Grindeks" kvalitātes direktors/kvalificētā persona, bet kopš 2014. gada ir arī "Kalceks" valdes priekšsēdētājs.

Hmeļņickis ir ieguvis vairākas augstākās izglītības. 2004. gadā viņš absolvēja Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, iegūstot dabaszinātņu maģistra grādu, bet 2005. gadā Rīgas Tehniskajā Universitātē saņēma profesionālo maģistra grādu visaptverošajā kvalitātes vadībā.

Turpinot profesionālo attīstību, 2010. gadā Hmeļņickis absolvēja Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, iegūstot Ķīmijas doktora zinātnisko grādu analītiskajā ķīmijā. Savukārt 2016. gadā Zviedrijas Institūtā viņš beidza biznesa vadības programmu līderības un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā. 2017. gadā Juris Hmeļņickis absolvēja maģistra studijas Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte programmā "Stratēģiskā vadība un līderība".

Bundulim nav "Grindeks" akciju, savukārt Hmeļņickim pieder 505 "Grindeks" akcijas.

"Grindeks" valdē darbu turpina valdes loceklis, finanšu un administratīvais direktors Jānis Romanovskis.

Koncerna "Grindeks" apgrozījums pērn deviņos mēnešos bija 95,9 miljoni eiro.