Pērc īpašo masāžas kursu un saņem dāvanu

Vasara atvaļinājumu laiks. Bet nav nepareizo mēnešu vai nepiemērotu laika apstākļu, lai dotos uz ceļā uz veselīgu skaistumu. Akcijas laikā izvēlies un iegādājies sev piemērotāko kursu :

  • EKSPRESS KURSS – 62 EUR

Neierobežots masāžas reižu apmeklējums 2 nedēļu garumā. Iegādājies šo kurus akcijas laikā un vari to uzsākt jebkurā sev piemērotā dienā līdz 15.augustam. Tavs ietaupījums līdz pat 88 EUR.

  • VASARAS KURSS – 171 EUR

Neierobežots masāžas reižu apmeklējums 6 nedēļu garumā kas sākas iegādes dienā. Tavs ietaupījums līdz pat 279 EUR.

Visām klientēm noderīga dāvana no "Figura Line" 30 EUR vērtībā – uztura speciālistes Ilzes Justamentes video lekcija "Etiķešu lasīšanas noslēpumi" un atlaide 15 EUR vērtībā uztura programma iegādei internetveikalā FiguraLine-shop.lv.

Kursu, tā izmantošanas laikā, studijā varēsi papildināt arī ar EXTRA ANTICELULĪTA KOMPLEKTU tikai par 35 EUR, ietaupot vairāk kā 40% no tā vērtības:

  • 4 ietīšanas problēmzonām ar dabīgām maskām masāžas laikā
  • dabīgs krēms ar pretcelulīta iedarbību "Mint" vai "Ginger" lietošanai mājās.

Pieci iemesli kāpēc izmantot piedāvājumu

1. Ceļš uz skaistumu caur veselību

Šī masāža ķermenim saudzīgā veidā veicina limfas plūsmu organismā, sekmējot organisma attīrīšanu dabīgā veidā, kas savukārt uzlabo dažādus procesus, tajā skaitā paātrina vielmaiņu.

2. Pielīdzināma fiziskām aktivitātēm

Stundu garā masāžā uz īpašā masāžas aparāta/trenažiera ļaus patīkamā un relaksējošā veidā iztērēt 200 – 500 kalorijas.

3. Vispusīgs rezultāts

Regulāri apmeklējot limfa stimulācijas masāžu ,gan jutīsiet patīkamas pārmaiņas – enerģijas pieplūdumu, bezmiega, nemiera un galvassāpju samazināšanos, gan arī citi pamanīs jūsu ādas stāvokļa un figūras uzlabošanos.

4. Ātrs rezultāts

Pirmās izmaiņas jūtamas jau pēc 3-4 regulāriem masāžas apmeklējumiem, bet 80% klientu jau pēc 6 masāžām ir izmērāmi rezultāti - ķermeņa apkārtmēru samazināšanās.

5. Atbalsts vietējiem uzņēmējiem

"Figura Line" ir Latvijā radīts veselīga skaistuma koncepts, kura pamatā ir limfas stimulācijas masāža, kas papildināta ar dabīgiem produktiem un pakalpojumiem – vingrojumu komplekss, ietīšanas probēmzonām masāžas laikā, uztura konsultācijas, u.c. Studiju īpašnieki ir mazie privātie uzņēmēji Tavā pilsētā.

Atceries, studijas strādā pēc pieraksta, tāpēc arī pirkuma izdarīšana ieplāno "Figura Line" studijas apmeklējumu jau laicīgi . Esi mīļi gaidīta septiņās studijās Rīgā, kā arī Aizkrauklē, Bauskā, Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā, Madonā, Ogrē, Preiļos, Salaspilī, Talsos un Tukumā. Visu studiju tālruņa numuri pieraksta veikšanai www.figura-line.lv

Neaizmirsti, ka izdevīgos masāžas kursus akcijas "Izpārdodam vasaru!" laikā iegādāties vari arī internetveikalā un pēc tam doties to izmanto sev ērtākajā studijā. Pirkumus veic - https://goo.gl/mVNoUV.

Nepalaid garām jaunumus - seko "Figura Line" profiliem arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram