Latvijas hokeja klubs Rīgas "Dinamo" otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 4:3 pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Abas komandas pirmajā periodā demonstrēja diezgan neizteiksmīgu sniegumu, bet otrā perioda piektajā minūtē Gints Meija pēc Linusa Videla metiena, apslidojot vārtus, ieguva ripu un raidīja to vārtos. 11 minūtes vēlāk Kevins Klārks izcēlās ar spēcīgu metienu, kuru pretinieku vārtsargs Iļja Ježovs nespēja tvert.

Trešajā periodā Meija guva savos otros vārtus spēlē, un to viņš paveica pirmo reizi savā karjerā, savukārt 50. minūtē Rihards Marenis pēc Matiasa Mitinena lieliskās piespēles guva savus pirmos vārtus KHL čempionātā. Tiesa, "Dinamo" nespēja noturēt šo drošo pārsvaru. Emīls Gaļimovs nepilnu pusminūti vēlāk guva vārtus ar ļoti precīzu metienu, metot ar nūjas neērto pusi, savukārt 53. minūtē vairākumā ar veiksmes palīdzību Jonass Natinens guva savas komandas otros vārtus. Natinens realizēja vairākumu arī mača pēdējā minūtē, rezultātam kļūstot 3:4, savukārt pēdējās sekundēs Timurs Biļalovs vārtos atvairīja bīstamu metienu un nosargāja savas komandas uzvaru.

Rīgas "Dinamo" ar 25 punktiem 25 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu.

Otrajā izbraukuma spēlē šajā sērijā 15. novembrī "Dinamo" Ņižņijnovgorodā spēlēs pret "Torpedo", bet pēdējā 17. novembrī Tatarstānas galvaspilsētā Kazaņā pret pašreizējiem KHL čempioniem "AK Bars".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.