Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Hirošimā prestižajās "Grand Prix" sacensību ierindojās astotajā vietā.

Jau ziņots, ka piektdien īsajā programmā Vasiļjevs ar 72,39 punktiem bija septītajā vietā.

Savukārt izvēles programma tika aizvadīta sestdien. Tajā Latvijas pārstāvis par savu priekšnesumu ieguva 125,21 punktu, kas bija astotais labākais rezultāts un šajā pozīcijā viņam lika ierindoties arī summā.

Vasiļjevs summā iekrāja 197,60 punktus, kas diezgan ievērojami atpaliek no viņa labākā snieguma.

Tikmēr par šī "Grand Prix" posma uzvarētāju tika kronēts japānis Šoma Uno, kurš summā ieguva 276,45 punktus. Kopumā vīriešu sacensībās piedalījās 12 daiļslidotāji.

Šosezon "Grand Prix" sacensībās paredzēti seši etapi un finālposms. Vasiļjevs karjeras laikā piedalījies nu jau piecos "Grand Prix" posmos, izcīnot divas sestās vietas.

Šogad 19 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja augsto sesto vietu pasaules čempionātā, kas daugavpilietim ir karjeras labākais rezultāts. Viņš februārī debitēja olimpiskajās spēlēs, četrgades nozīmīgākajās sacensībās izcīnot 19.vietu. Tāpat viņš aizvadītajā sezonā izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.