Latvijas hokeja izlase ceturtdien, 8. novembrī, Minskā "Euro Ice Hockey Challenge" (EIHC) turnīra ietvaros aizvadīja pirmo spēli, un tajā pārliecinoši, ar 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) tika pārspēta Slovēnijas valstsvienība.

Jau mača sākumā Slovēnijas izlases vārtsargu Luku Gračnaru pārspēja Rūdolfs Maslovskis, bet astoņas sekundes pirms perioda beigām Mārtiņš Dzierkals divkāršoja Latvijas izlases pārsvaru.

Turpinot demonstrēt pārliecinošu sniegumu, šis Latvijas izlases sastāvs turpināja "uguņot" arī otrajā periodā, izmantojot pretinieku kļūdas un nedisciplinētību — Edgars Kulda panāca 3:0, Egils Kalns realizēja skaitlisko vairākumu — 4:0.

Diemžēl noturēt "sauso" rezultātu mūsējiem nesanāca. Trešajā periodā Latvijas komandas izlase sāka pagurt, pieļaut kļūdas un Slovēnijas izlase to izmantoja. Niks Simsičs 51. minūtē pārspēja Jāni Auziņu, slovēņiem realizējot savu skaitlisko vairākumu, tomēr tie palika vienīgie Slovēnijas izlases vārti šajā spēlē.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.