Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Kremļa kausa izcīņā jeb Maskavas WTA "Premier" sērijas turnīra pusfinālā ar rezultātu 3-6, 6-3, 3-6 zaudēja Tunisijas tenisistei Onsai Žabērai, kura pasaules rangā ir 101. vietā.

Sevatova Maskavas turnīru noslēdza ar 180 WTA ranga punktiem, ar ko veiksmes gadījumā varētu pietikt, lai iekļūt pasaules ranga TOP 10. Tāpat viņa nodrošināja sev rezervistes statusu WTA sezonas noslēguma turnīrā.

Sevastova jau spēles pirmajā geimā lauza pretinieces servi, bet Žabēra uzreiz izdarīja to pašu. Vēlāk Tunisijas sportiste izvirzījās vadībā ar 5-2, un setu droši noveda līdz panākumam. Otrajā setā sestajā geimā izmantoja, realizējot pirmo no trim breikbumbām, un šo pārsvaru viņa nosargāja.

Trešais sets ritēja saspringtā cīņā. Abas tenisistes divreiz apmainījās ar breikiem un rezultāts seta vidū bija 3-3. Tajā brīdī Žabēja jau atkal sāka izdarīt fantastiskus uzbrukuma sitienus, kas ļāva izvirzīties vadībā un uzvarēt maču.

Žabēras pretiniece Maskavas turnīra finālā būs britu tenisistes Johannas Kontas un Darjas Kasatkinas pāra uzvarētāja.

Portāls Delfi piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.