Rīgas "Dinamo" komanda ceturtdien, 18. oktobrī, ar uzvaru iesāka kārtējo izbraukuma spēļu tūri Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pārspējot Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas "Spartak" vienību.

Mačs izvērtās ļoti dinamisks un skatāms, jau pirmajā periodā rīdziniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru, kad ar minūtes intervālu vārtus guva Emīls Ģeģeris un Metjū Majone.

Otrais periods gan tika zaudēts ar 0:1; vienīgos vārtus guva Vjačeslavs Ļašcenko. Trešdaļas beigās mājinieki uzbruka īpaši intensīvi, taču dinamiešiem izdevās nosargāt vienu vārtu pārsvaru.

Arī trešajā periodā komandas demonstrēja ātru uzbrukuma spēli. Mājiniekiem trešdaļas sākumā izdevās realizēt skaitlisko vairākumu,taču arī viņus iegāza noteikumu pārkāpums — Kevins Klārks mača 50. minūtē pielaboja tālu, spēcīgu Nerija Ališauska metienu un atjaunoja vienu vārtu pārsvaru.

"Spartak" hokejisti mēģināja vēlreiz izlīdzināt rezultātu, mača beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Rīgas "Dinamo" parādīja ļoti disciplinētu, prātīgu sniegumu un noturēja uzvaru.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!