Latvijas futbola izlase otrdien aizvadīja kārtējo spēli UEFA Nāciju līgā, Daugavas stadionā uzņemot Gruzijas izlasi, un piedzīvoja bezierunu zaudējumu ar 0:3 (0:2).

Gruzijas izlasei jau pašā spēles sākumā bija iespēja izvirzīties vadībā ar 11 metru soda sitienu, taču Latvijas izlases kapteinis, pieredzējušais vārtsargs Andris Vaņins to aukstasinīgi atvairīja.

Mača rezultāts gan tika atklāts trīs minūtes vēlāk, kad bumbu vārtu augšējā stūrī raidīja Džaba Kankava. Gruzijas izlasei dominējot, 29. minūtē Valerians Gvilija viesu pārsvaru divkāršoja - 2:0.

Otrajā puslaikā Latvijas izlase darbojās aktīvāk un izveidoja vairākus momentus pie viesu vārtiem, taču vārtus guva gruzīni – jaunais talants Giorgijs Čakvetadze 61. minūtē ar skaistu vārtu guvumu nodrošināja Gruzijai iespaidīgu uzvaru.

Šis panākums Gruzijas futbola izlasei nodrošina uzvaru D divīzijas pirmajā grupā un iespēju cīnīties par pirmo vietu divīzijā un iespēju kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.