Igaunijas futbola izlase pirmdien, 15. oktobrī, UEFA Nāciju līgas grupu turnīrā divreiz izvirzījās vadībā, taču bija spiesti samierināties ar neizšķirtu pret Ungāriju, bet Spānija piedzīvoja pirmo zaudējumu savā laukumā kopš 2003. gada, piekāpjoties Anglijai.

Kopumā pirmdien tika aizvadītas septiņas spēles.

Igaunijas un Ungārijas spēle noslēdzās ar neizšķirtu 3:3 (1:1), un mājinieki divreiz izvirzījās mača vadībā, tomēr noturēt uzvaru neizdevās. Pirmais vārtus šai mačā guva Sīms Lutss, 20. minūtē pārspējot Ungārijas izlases vārtsargu Peteru Gulāči, taču jau pēc četrām minūtēm Dominiks Naģs rezultātu izlīdzināja.

Otrā puslaika sākumā ungāri izvirzījās vadībā ar 2:1, taču 70. minūtē Mate Patkajs neveiksmīgi ieraidīja bumbu savos vārtos, kas ļāva Igaunijas izlasei panākt neizšķirtu 2:2. Spēles 79. minūtē Henrijs Anjers izvirzīja vadībā Igauniju, taču pārsvars atkal ātri tika zaudēts – 81. minūtē Ādams Salajs rezultātu izlīdzināja.

Igaunijas izlasei šis bija pirmais punkts UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā grupā, tomēr pēc četrām spēlēm mūsu ziemeļu kaimiņi joprojām ieņem pēdējo, ceturto, vietu grupā.

Spānijas futbola izlasei bija iespēja nodrošināt sev vietu UEFA Nāciju līgas finālturnīrā, ja A divīzijas ceturtās grupas spēlē izdotos uzvarēt Angliju, taču mačs Benito Viljamarina nosauktajā stadionā Seviļjā noslēdzās ar 3:2 (3:0) angļu labā, kuri aizvadīja izcilu pirmo puslaiku.

Pēc 30 spēles minūtēm rezultāts jau bija 3:0 Anglijas izlases labā – divus vārtus guva Rahīms Stērlings, vienus Markuss Rešfords, tomēr Spānijas izlasei otrajā puslaikā izdevās atgūties un samazināt Anglijas komandas pārsvaru līdz minimumam. Vispirms 58. minūtē Pako Alkasers guva pirmos vārtus, bet kompensācijas laika astotajā minūtē Serhio Ramoss panāca 2:3. Spānijas komandai gan neizdevās atkārtot 2016. gada dramatisko spēli, kad papildlaikā 60 sekundēs tika panākts neizšķirts.

Pārējās spēlēs A divīzijas otrajā grupā Šveice ar 2:1 (0:0) pārspēja Islandi, B divīzijas trešajā grupā Bosnija un Hercegovina ar 2:0 (1:0) uzvarēja Ziemeļīriju, C divīzijas otrajā grupā Grieķija ar 0:2 (0:0) piekāpās Somijai, bet D divīzijas otrās grupas spēlēs Luksemburga ar 3:0 (1:0) pārspēja Sanmarīno, bet Baltkrievija un Moldova aizvadīja bezvārtu neizšķirtu.