Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners svētdien guva 18 punktus savā otrajā mačā Turcijas augstākajā līgā, viņa pārstāvētajai Stambulas "Dariššafaka Tekfen" ciešot zaudējumu.

"Dariššafaka Tekfen" pretinieku laukumā ar rezultātu 72:75 (26:20, 16:24, 18:9, 12:22) piekāpās Stambulas "Anadolu Efes"

Peiners šajā spēlē laukumā pavadīja 30 minūtes un 24 sekundes, šajā laikā gūstot divus no trim divpunktu metieniem un un trīs no četriem tālmetieniem, kā arī visus piecus soda metienus. Peiners sakrāja arī trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī pārtvēra vienu bumbu aizsardzībā.

Latvijas basketbolists pieļāva arī trīs kļūdas, taču bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā.

Savukārt Grieķijas čempionātā Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas "Olympiakos" svētdien izbraukumā ar 77:74 (18:20, 21:12, 15:25, 23:17) uzveica "Kymis" vienību.

Strēlnieks laukumā pavadīja 29 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā iemeta divus no sešiem divpunktu metieniem un divus no pieciem tālmetieniem, kas deva desmit punktus. Vēl viņa kontā trīs atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. Timma punktus neguva, spēlējot deviņas minūtes un 31 sekundi. Latvietis aizmeta garām vienīgo tālmetienu, taču izcīnīja vienu bumbu zem groza.

Centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks svētdien guva astoņus punktus Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) mačā, kur viņa pārstāvētā Grankanārijas "Herbalife" pretinieku laukumā ar 76:89 (13:22, 22:27, 23:20, 18:20) zaudēja Malagas "Unicaja" komandai.

Pasečņiks laukumā bija 20 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no sešiem divpunktu metieniem un divus no trim soda metieniem, taču aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Latvijas basketbolists sakrāja sešas atlēkušās bumbas, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

"Herbalife" tā bija trešā neveiksme šīs sezonas četrās spēlēs.

Savukārt Mārtiņa Laksas pārstāvētā Kompostelas "Monbus Obradoiro" svētdien ar 78:81 (19:23, 21:14, 28:24, 10:20) zaudēja "Valencia" komandai. Laksa gan nebija komandas pieteikumā.

Visbeidzot Daira Bertāna pārstāvētā Milānas "EA7 Emporio Armani" komanda svētdien Itālijas A sērijas čempionāta mačā pretinieku laukumā ar 88:79 (22:16, 17:24, 30:24, 19:15) pārspēja Boloņas "Segafredo Virtus".

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā punktus neguva, aizmetot garām abus divpunktu metienus un trīs tālmetienus.

Rezultatīvākais uzvarētāju komandas rindās ar 26 punktiem bija Maiks Džeimss.