Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" otrdien Astanā noslēdza trīs maču izbraukuma tūri Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpjoties Astanas "Baris" vienībai un līdz pieciem pagarinot zaudējumu sēriju.

Vienīgos vārtus "Dinamo" labā guva līgas rezultatīvākais uzbrucējs Linuss Videls, palīdzot komandai izvairīties no pirmā "sausā" zaudējuma sezonā.

Pirmoreiz Kristers Gudļevskis tika pārspēts pašā spēles sākumā, kad Ņikita Mihailiss atklāja mača rezultātu. Otros vārtus "Dinamo" zaudēja 41 sekundi pirms otrās trešdaļas beigām, bet trešoreiz ripa Gudļevska sargātajos vārtos ielidoja pēc neveiksmīga rikošeta trešā perioda vidū.

Kad Videlam izdevās novākt nulli uz rezultātu tablo, rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns atkal izmantoja vārtsarga nomaiņas taktiku, taču šoreiz tas neizdevās — mājinieku pašaizliedzīgā un prātīgā spēle neļāva cerēt uz rezultāta izlīdzinājumu un šo izbraukuma tūri mūsējie noslēdza ar nulle punktiem.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.