Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda svētdien izcīnīja pirmo uzvaru Nacionālās Hokeja līgas (NHL) jaunajā sezonā, ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:1) pārspējot Ņujorkas "Rangers".

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja Konors Šīrijs, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Viņš pats "Sabres" pārsvaru otrā perioda sākumā arī dubultoja, vēlreiz izmantojot pretinieku noraidījumu, — 2:0.

Trešās trešdaļas nobeigumā viesi vienus vārtus atguva, kad mājinieku vārtsargu Kārteru Hatonu pārspēja Brets Houdens, taču divas sekundes pirmspamatlaika beigām Džeks Eihels panāca jau 3:1 "Sabres" labā.

Zemgus Girgensons šai spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 52 sekundes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un divus spēka paņēmienus. 3 minūtes un 36 sekundes viņš nospēlēja, komandai esot mazākumā, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs 8. oktobrī pret Otavas "Senators".

Vēl svētdienas spēlēs Ņūdžersijas "Devils" savā laukumā ar 5:2 pārspēja Edmontonas "Oilers", Dalasas "Stars" ar 5:1 pārspēja Vinipegas "Jets", bet Toronto "Maple Leafs" ar 3:5 piekāpās Otavas "Senators".