Latvijas U-17 futbola izlase sestdien Slokas stadionā, Jūrmalā, izrāva neizšķirtu Latvijas Futbola federācijas (LFF) Federācijas kausa izcīņas pēdējā spēlē pret Krievijas U-16 izlasi.

Cīņa noslēdzās ar rezultātu 2:2 (1:2).

Pirmie vārtus guva mājinieki, kad ceturtajā minūtē tāls un precīzs sitiens izdevās Dīvam Rīnam, tomēr vēl līdz puslaika pārtraukumam Krievija spēja panākt 2:1 savā labā.

Savukārt neizšķirtu Igora Stepanova trenētie mājinieki izrāva kompensācijas laika otrajā minūtē, kad ar galvu precīzi sita Svetoslavs Čugunovs.

Par četru komandu turnīra uzvarētāju kļuva Somijas U-17 izlase, kas sestdien ar 3:1 (2:0) uzvarēja Maķedonijas vienaudžus.

Noslēgumā Somijai bija deviņi punkti, Krievijai četri, Maķedonijai trīs, bet Latvijai viens.

Jau ziņots, ka pirmajās divās spēlēs Latvijas U-17 izlase ar vienādu 0:2 zaudēja Somijai un Maķedonijai.

LFF Federācijas kauss U-17 izlasēm notika pirmo reizi, bet septembra sākumā jau piekto reizi norisinājās līdzīgs turnīrs U-19 izlasēm. Tajā uzvarēja Ukraina, otrā bija Maķedonija, trešā Latvija, bet pēdējā palika Fēru salu U-19 izlase.

Latvijas U-17 izlase gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, kurā no 25. līdz 31. oktobrim Moldovā spēlēs pret mājiniekiem, kā arī Beļģijas un Grieķijas vienaudžiem.