Nepārvarot Sanktpēterburgas turnīra otro kārtu, 19 gadus ilgo tenisista karjeru ceturtdien noslēdza pieredzējušais Krievijas tenisists Mihails Južnijs.

Sankpēterburgas turnīra otrajā kārtā 36 gadus vecais Južnijs ar 6-7 (6:8), 6-3, 3-6 piekāpās spānim Roverto Bautistam-Agutam. Južnijs savas profesionālās karjeras laikā izcīnīja 49.. uzvaras, tādējādi viņam neizdevās sasniegt 500 uzvarēto spēļu robežu.

Južnijs profesionālā tenisista karjeru sāka 1999. gadā, savas ilgstošās tenisista karjeras laikā viņš uzvarēja 10 turnīros, bet divas reizes Krievijas komandas rindās izcīnīja Deivisa kausu. 2008. gadā viņš sasniedza karjeras augstāko – astoto – vietu ATP pasaules rangā, bet "Grand Slam" turnīros tenisista labākais sasniegums ir pusfināls.