"Optibet" Latvijas hokeja līgas spēlē trešdien, 19. septembrī, pašreizējā čempionvienība "Kurbads" ar 11:1 (3:0, 4:1, 4:0) sagrāva sacensību debitanti "Lido".

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Edgars Brancis un Deivids Sarkanis, bet pa reizei izcēlās Renārs Valters, Juris Štāls, Toms Hartmanis, Artūrs Logunovs, Mārtiņš Cipulis, Edgars Homjakovs un Juris Upītis. "Lido" komandā vienīgos vārtus guva Edgars Lipsbergs.

Graujošu uzvaru izcīnīja arī "Mogo", kas ar 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) pārspēja "HS Rīga". Uzvarētājiem visus 25 metienus atvairīja Renārs Kazanovs, divus vārtus guva Andris Siksnis, bet pa vienam precīzam metienam Ronaldam Cinkam, Elvisam Želubovskim, Jānim Ozoliņam, Rūdolfam Maslovskim un Kārlim Ozoliņam.

Tikmēr dramatiski cīņa ritēja Jelgavā starp "Zemgale/LLU" un HK "Prizma". Sezonu lieliski sākušie "Prizma" hokejisti savā ceturtajā mačā piedzīvoja pirmo zaudējumu, piekāpjoties pēcspēles metienu sērijā ar 3:4.

Pirmā perioda vidū Juris Bērziņš vairākumā vadībā izvirzīja "Prizma", bet otrā perioda sākumā deviņas sekundes pēc iemetiena Juliāns Misjus izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda izskaņā "Zemgale/LLU" izmantoja divu vīru pārsvaru un Vladislavs Adeļsons panāca 2:1 mājinieku labā. Trešā perioda astotajā minūtē vairākumā Kristaps Jākobsons palielināja mājinieku pārsvaru līdz 3:1, bet jau pēc nepilnas minūtes Edijs Brahmanis vairākumā vienus vārtus atguva.

Vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju ļāva "Prizma" izglābties no zaudējuma pamatlaikā – 29 sekundes pirms trešā perioda beigām precīzs bija Sandis Grīnbergs. Pēcspēles metienos "Zemgale/LLU" uzvarēja ar 2:1, uzvaras "golu" gūstot Adeļsonam.