ASV atklātā tenisa čempionāta jeb "US Open" pirmās kārtas spēlēs otrdien uzvaras izcīnīja turnīra favorīti Rodžers Federers, Novāks Džokovičs un Aleksandrs Zverevs.

Ar otro numuru izliktais šveicietis Federers ar rezultātu 6-2, 6-2, 6-4 pārspēja Japānas tenisistu Jošihito Nišikoa, kurš pasaules rangā ierindojas 177. pozīcijā. Federera nākamais pretinieks būs francūzis Benuā Pairē, kurš pirmajā kārtā ar 7-6 (8:6), 3-6, 7-5, 7-6 (7:5) pieveica austrieti Denisu Novaku.

Savukārt Džokovičs, kurš izlikts ar sesto numuru, ar 6-3, 3-6, 6-4, 6-0 uzvarēja pasaules ranga 41. raketi ungāru Martonu Fucsovicu. Turpinājumā serbs spēkosies ar amerikāni Tenisu Sangrenu (ATP rangā 61. vieta), kurš pirmajā kārtā ar 6-3, 6-4, 6-2 pieveica serbu Viktoru Troicki.

Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs, kurš izlikts ar ceturto numuru ar 6-2, 6-1, 6-2 sagrāva Pīteru Poļanski no Kanādas. Viņa nākamais pretinieks būs Francijas sportists Nikolā Maū (37. vieta rangā). Marinam Čiličam (7.) pirmās kārtas pārvarēšanai vajadzēja nedaudz vairāk par diviem setiem, jo trešā seta sākumā rumānis Mariuss Kopils nevarēja pabeigt spēli. Tajā brīdī rezultāts bija 7-5, 6-1, 1-1.

No turnīra izstājās arī lietuvietis Ričards Beranķis, kurš ar 6-4, 6-7 (6:8), 0-6, 0-2 zaudēja korejietim Hjeonam Čunam (23.). Ceturtajā setā lietuvietis nevarēja pabeigt maču savainojuma dēļ.

Sieviešu turnīrā ar ceturto numuru izliktā Angelika Kerbere no Vācijas ar 7-6 (7:5), 6-3 pieveica Margaritu Gasparjanu no Krievijas. Vēl Petra Kvitova (5.) ar 6-1, 6-4 sagrāva beļģieti Janīnu Vikmaijeri, savukārt francūziete Karolīne Garsija, kura izlikta ar sesto numuru, ar 6-2, 6-2 uzvarēja Lielbritānijas tenisisti Johannu Kontu (WTA rangā 46. vieta).

Bijusī "US Open" čempione Marija Šarapova (22.) ar 6-2, 7-6 (8:6) uzvarēja Patiju Šnīderi no Šveices. Igaunietei Anetei Kontaveitai līdzīgā cīņā zaudēja čehietei Katerinai Sinjakovai – 7-6 (7:3), 3-6, 5-7.