Latvijas triatlonisti Artjoms Gajevskis un Daniela Leitāne piektdien Igaunijā ieņēma attiecīgi 42. un 44. vietu Eiropas čempionātā sprinta disciplīnā junioriem.

Sacensībās, kas norisinās Tartu, Gajevskis 750 metru peldēšanā, 20 kilometru riteņbraukšanā un piecu kilometru skriešanā finišēja pēc 58 minūtēm un 37 sekundēm, kas viņam deva 42. vietu 70 dalībnieku konkurencē.

Tikmēr Savelijs Suharževskis palika 57. vietā, savam komandas biedram zaudējot divas minūtes un 33 sekundes.

Par uzvarētāju kļuva Torns Vetle Bergsviks no Norvēģijas, kurš finišu sasniedza 53 minūtēs un 59 sekundēs.

Savukārt juniorēm Leitāne tādā pat distancē finišu sasniedza pēc stundas, četrām minūtēm un 49 sekundēm. Uzvaru guvušajai francūzietei Paulīnai Landronai viņa zaudēja četras minūtes un 24 sekundes.

Sacensībās startēja arī Linda Siliņa, taču viņa jau pēc peldēšanas tika apsteigta par apli, tāpēc latvietei nācās sacensības beigt.

Sestdien Tartu dalībnieki sacentīsies klasiskajā triatlona distancē, bet svētdien notiks jaukto komandu stafetes.