Latvijas modernās pieccīņas sportisti Pāvels Švecovs, Ruslans Nakoņečnijs un Oleksandrs Pinčuks piektdien Ungārijā kvalificējās Eiropas čempionāta finālam individuālajās sacensībās.

A grupas kvalifikācijā no Latvijas sportistiem piedalījās Švecovs, kurš pēc trīs disciplīnām sakrāja 1110 punktus un kvalificējās finālam.

Švecovs savā grupā ieņēma 18.vietu, kā pēdējais tiekot 36 finālistu vidū, kamēr šajā grupā labākais ar 1125 punktiem bija Aleksandrs Ļesuns no Krievijas.

Tikmēr B kvalifikācijas grupā Nakoņečnijs tika pie 1112 punktiem, kamēr Pinčuks sakrāja 1095 punktus. Nakoņečnijs grupā ieņēma 13., bet Pinčuks 17. vietu, finālam kvalificējoties 18 labākajiem. Šajā grupā līderis ar 1129 punktiem bija Kirils Beļakovs no Krievijas.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vīriešu stafetes sacensībās uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena ar 1458 punktiem kāpa Švecovs un Nakoņečnijs. Kopumā sacensībās piedalījās 11 komandas.

Pērn Švecovs un Nakoņečnijs kontinenta meistarsacīkstēs stafetē izcīnīja vien desmito vietu.

Medaļas individuālajās sacensībās vīriešiem tiks dalītas svētdien.

Latvija šajās meistarsacīkstēs pārstāvēta tikai vīriešu konkurencē.